Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-ra hogyan kell rendesen...

Ncore-ra hogyan kell rendesen vissza seedelni a torrenteket, meddig érdemes?

Figyelt kérdés
Tehát mikor befejezte a letöltést, utána van még valamilyen teendő, mert én 1 hónapig szoktam seedelni kb. vagy tovább, most viszont megvonták a letöltés jogát ezért kérdezem?

febr. 4. 02:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Olvasd el a szabályzatot. Wiki, Ratio-free rendszer ismertető. Ennek ismerete nélkül ne használd az oldalt
febr. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%

Ha egy hónapig seedeltél volna, nem vonnák meg a jogot.

Minden torrentre 50 órás kötelezettséged van. De az oldalon ezt nyomon is követheted, melyiket hány óráig kötelező még.

febr. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 lali51 ***** válasza:
100%
A főoldalon felső sorban klikkelj az aktivitás feliratra!Kiírja hogy melyikből mennyit kell még seedben tartani.
febr. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

A leggyakoribb hiba amit el lehet ilyenkor követni, hogy limitálva van az egyszerre futtatható torrentek száma a kliensben. Például 20 torrent futhat, így amikor az 21. letöltése befejeződik, automatikusan szünetelteti a kliens és várósorba kerül. Te azt hiszed hogy seedel miközben várakozik, és az a trackernél automatikusan HnR, az állapota szerint is "stopped".

Ha nem ellenőrzöd vissza az Aktivitás oldalon hogy melyik torrentek állnak (és hány lépi túl a HnR keretet), és nem ellenőrzöd vissza a kliensben, hogy tényleg seedel vagy várósorban van, akkor simán bele tudsz esni a büntetésbe.

febr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Addig seedeld ameddig csak tudod. Nekem van ami 4 éve bent van, mert miért ne. A minimum idő 48 óra, vagy 1-es arány, amelyik hamarabb összejön. De ahogy fentebb írták, ha a kliensben korlátozva van az egyszerre futtatható torrentek száma, akkor hiába van bent, nem seedeled.
febr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm
febr. 4. 20:34
 7/23 A kérdező kommentje:
ha mondjuk letöltöttem 2 filmet egymás után és bezárom a utorrent programot + a gépet is kikapcsolom nem fogja seedelni?
ápr. 16. 11:36
 8/23 A kérdező kommentje:
az Aktivitás menüben jelenleg most 5 torrentem van a listán de Stop státuszban vannak, 4 torrentnél 47 óra van még hátra, 1-nél meg 28 óra, arra lennék kíváncsi tehát hogy ha letöltöttem tegyük fel 2 filmet utána a Utorrentben van valamilyen teendőm hogy kezdje rendesen vissza seedelni a torrentet vagy pedig nincs?
ápr. 16. 11:40
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha nincs bekapcsolva a gép, nem fut rajta semmilyen program. Ha be van kapcsolva a gép, de nem futtatod rajta a programot amivel a seedelés történik, akkor nem tudja az oldal sem elszámolni, hiszen nem fut semmi.


Azért ezt ki lehet logikázni, hogy ha a seedelés azt jelenti hogy bekapcsolod a gépet És futtatod a megfelelő programot ÉS benne az adott letöltött torrentet ÉS az állapota hibátlan mert a fájlok rendelkezésre állnak a torrent tartalmával egyezően, csak akkor számolja a perceket és adatmennyiséget. Ebből következik, hogy ha bármelyik feltétel megszűnik, akkor a seedelés is megszűnik (mind ÉS kapcsolat, nincs VAGY).

ápr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
és ha nem seedelte vissza még teljesen kikapcsolom a gépet másnap úgyanott folytatja a seedelest vagy megszakítás miatt olyan mintha nem seedelt volna?
ápr. 16. 11:48
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!