Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki csinálja a pnadoraHU...

Ki csinálja a pnadoraHU csatornát?

Figyelt kérdés
Szerintem ez a fickó [link] De tagadja hogy ő a narrátor . Hallgassátok meg egymás mellé rakva a két csatornát ,és kizárt dolog hogy ez a jellegzetes hang két különböző emberé legyen ! Még a beszéd stílusa is ugyan az nem csak a hangszíne . Kit akar ez megetetni :D

febr. 4. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Egyrészt kedves kérdező, attól hogy "jellegzetes a hangja" még nem ugyanaz az ember.

Másrészt nem "ez a fickó", hanem Pere László.

Harmadrészt ha megkérdezted és tagadja, akkor feltehetőleg nem az - felnőtt, családos, közismert ember, van egy csomó projektje, nincs érdekében hazudnia - így neked sem lenne érdeked rágalmaznod őt (a jogi következmények miatt se).

Negyedrészt a PandoraHU (és nem "pnadoraHU") csatornának van elérhetősége - megérdeklődheted ott. Sokra nem mész ezen információval.

febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerintem meg lehetetlen hogy két yutubernek pontosan ilyen hangja legyen .


Rágalmazás LOL te mit szívtál milyen jogi következmények te balfx , megrágalmaztam hogy hasonló a hangja hú de nagy bűncselekmény biztos nagy anyagi és természetbeli kár érte . Ja te gyakorlod itt a nevét én nem is tudom hogy hívják de ne zavarjon.

febr. 5. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:

"Szerintem meg lehetetlen hogy két yutubernek pontosan ilyen hangja legyen"

Egyrészt nem pontosan ugyanolyan, hanem hasonló.

Másrészt a "yutuber" eléggé pontatlan megnevezés. Pláne, hogy az egyik neve ismert (a videóban ki is írják).


"Rágalmazás LOL te mit szívtál

te balfx

én nem is tudom hogy hívják"

Látják a kedves fórumozó kollegák: le style c'est l'homme. Érdemi választ ilyen faragatlannak kár is adni.

febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!