Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messengeren vissza lehet...

Messengeren vissza lehet állítani a törölt üzeneteket? Ha igen hogy?

Figyelt kérdés
Barátnőm pár üzenetet ki törölt mire meg néztem. És nagyon féltékeny vagyok. A trollok és a rossz akarok hagyjanak.

febr. 6. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet.
febr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hatósági kérés esetén sem?
febr. 6. 15:26
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Mit mondtál, milyen bűncselekmény történt?
febr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerinted mondtam hogy hatósági kérést kérek?
febr. 6. 16:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Van egy módja (legalábbis nekem egy évvel - saccperkb - ezelőtt sikerült, de lehet csak bug volt, nem tudom, lehet érdemes megpróbálni). Mivel a fenti kedves hozzászólók nem egészen jártak utána a témának, ezért elmondom, hogy IGEN, VISSZALEHET!! mégpedig úgy, hogy lemented a facebookról az adataidat (most nem írnám le, hogy hol van, de ha rákeresel, hogy facebook data backup vagy dowload, akkor találsz tájékoztatást...


Na mindegy és ott ki tudod választani, hogy milyen típusú adatokat akarsz lementeni, ha jó lemlékszem le tudod csak a messenger üzeneteidet is, viszont ez - attól függően, hogy mióta hazsnálod a facebookot és mennyi üzenetet küldtél - lehet több óra is, akár fél nap is) és több GB adat fog lejönni. Na mindegy, ha ezt letöltöd, akkor minden beszélgetésnek van egy mappája (az szerint, hogy mi a facebookon a neve az adott személynek, akivel beszéltél) és ott egy ".json" [dzsézön] fájlban eltárolva megtalálod az adott beszélgetés összes üzenetét a küldési időt, stb-t.


Persze előfordulhat, hogy sokat kell tekerni, attól függ, mikor volt az a kérdéses üzenet. De ott elvileg megtalálod (én azok által küldött üzeneteket is megtaláltam, akik törölték magukat a facebookról - és beszéltünk).


Ezt a .json fájlt (mivel ez csak egy speciális szövegfájl - sok [] és {} zárójel lesz benne, de olvasható lesz, a zárójelek csak a struktúráját adják) meg tudod nyitni bármilyen szövegszerkesztővel (sima notepad, notepad++, stb.).


Ez az elmélet, az, hogy még mindig így van-e (hogy a törölt üzeneteket is látod) azt nem tudom, de ha nagyon fontos neked, egy próbát megér.


Remélem tudtam segíteni. :D Majd kíváncsi leszek még mindig működik-e.

febr. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez pedig azért lehetséges, mert a Facebook NEM TÖRLI TÉNYLEGESEN az adott üzenetet (attól, hogy te kitörlöd, attól az még ottmarad a facebook szerverén, csak felülírják 0-kkal, vagyis nem lesz megtalálható az adott indexszel (ez kicsit bonyolult elmagyarázni), konkrétan az adat ottmarad, csak a címkéje törlődik, így oda is simán lehet írni mást, de ha nem íródik felül, akkor az ottlesz, max "nem látható". Lásd még, amikor kitörlsz egy fájlt a gépedről (még a lomtárból is) és külön programmal simán vissza lehet állítani azt a fájlt.
febr. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De ez gondolom akkor működik ha csam arra vagy kíváncsi hogy NEKED mit írtak.

A kérdezőnek meg szerintem az kell hogy másnak mit írt a lány.


Android 13 tól be lehet állítani hogy megtud nézni mit töröltek. De csak az hogy amit neked írtak.


Mindenesetre érdekes hogy törli a barátnőd az üzeneteket, ha nincs semmi olyan akkor nem kellene hogy törölje. Bár lehet hogy ezt te hozod ki belőle és a semmiségeket is törli.

márc. 22. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!