Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom megszokni a böngésző...

Nem tudom megszokni a böngészős Gmail új kötelező felületét, kezdettől fogva a HTML nézetét használtam, azt átlátom, nem lehet valami trükkel mégis visszaállítanom azt?

Figyelt kérdés
Útállak, Google...

febr. 8. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Te bajod, szoktad volna meg korábban. Semmi baj nincs a normális nézetével, a Gmail régen is így nézett ki és csak kisebb dizájnbeli változtatásokat kapott.
febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 CspCsj ***** válasza:
48%

Ha a következő linkkel lépsz be, akkor az alap HTML nézet fog megjelenni.

(kipróbáltam)

[link]

febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért nem kéne útálni, mert egy 15 éve elavult verzió megszűnik.

2-es, csak épp nem olvastad el, hogy "A Gmail ezen „Alap HTML” verziójának támogatása 2024 februárjától megszűnik".

febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy meg fogod szokni, mint az összes többi változást amit a Facebook/Youtube/Google kb. félévente-évente megcsinál. Kidühöngöd magad, megtalálod hogy mi hol van, majd utána elkezded használni és rutinszerűen menni fog ismét a dolog.
febr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A HTML verzióban tisztán látom a csatolmányok nevét, kiterjesztését, itt meg hülye ikonokkal helyettesíti.

Borzalom az egész.

febr. 8. 19:53
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem lehet valahogy beállítani, hogy az összefűzött üzeneteknek a határait valahogy élesebben mutassa? Nekem itt összefolynak az üzenetek...

A HTML verzióban minden egyértelműen látszik, ott a fejléc, a feladó, a címzett, itt meg el van rejtve minden.

Borzalom az egész... :D

febr. 8. 20:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a beszélgetéseket.
febr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És akkor nem összefűzve, hanem régimódian, egymás után adja a különálló leveleket?
febr. 8. 20:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Állítsd át a sűrűséget, akkor látod a mellékleteket.
febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!