Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki más fajta torrentről...

Ha valaki más fajta torrentről seedel egy torrentet, mint ami nekem van, akkor azért nem indul a letöltés, mert neki más fajta van?

Figyelt kérdés
De akkor ő hogy tudta letölteni, ha épp nem volt aktív az a 2 ember aki seedeli? Ő lett pedig a 3. seedelő. Nekem akkor miért nem tölti le, ha 20 perce csatlakozott ez a harmadik és bekapcsolva volt a gépem?
febr. 12. 20:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Sőt ha az ncore azt mutatja, hogy épp 3 seed van és pl 32 perce meg 1 órája csatlakozott, akkor ők aktívak nem? Tehát lehet ez a 3. se most töltötte le csak most seedeli, mert bekapcsolta a gépét. De akkor miért nem indítja el a letöltést nekem, ha három ember is seedel?
febr. 12. 20:07
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Mikor a lopáshoz használt rendszert is képtelen az egyszeri tolvaj értelmezni...
febr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy nincs egyik oldalon sem port forward, és mindegyik fél passzív, ezért nem tud hozzájuk kapcsolódni a torrent kliens.
febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"más fajta"..???
febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most meg azt csinálja, hogy a piros csík elkezd zöldülni, de nem zöldül ki teljesen és visszaugrik a csatlakozás a peerekhez. Ha passzív akkor nem kéne mutatnia az ncore-nak sem, hogy csatlakozva vannak nem?
febr. 12. 20:56
 6/11 A kérdező kommentje:
Elmegy 0,163-ig az alsó csík, majd visszaugrik a csatlakozás a peerekhez. és ismét teljesen piros lesz. Ha meg lassan beindul akkor kis függőleges vonalakat rajzol a piros csíkba, de nem tudja a piros csíkot zölddel beborítani, így visszaugrik a csatlakozás a peerekhez
febr. 12. 20:59
 7/11 A kérdező kommentje:
Most meg 0,233-ig ment el, de megint visszaugrott teljesen pirosra és nullára
febr. 12. 21:00
 8/11 anonim ***** válasza:
"piros csík"..???
febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszem talán kezdem érteni. Lehet, hogy elkezdte seedelni a másik három, de még nem telt el elég idő ahhoz, hogy feltöltsenek annyit belőle vissza, ami elindítaná a letöltést.
febr. 12. 21:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Melyik klienst használod? qBittorrent?


Másik torrent fájlokat már sikeresen letöltöttél, csak ezzel van gond? Szerintem az a legvalószínűbb, hogy nem tud csatlakozni a kliensed a többi peer-hez. De ezt minden infó nélkül nehéz kideríteni, hogy mi okozza.


Bocsi, de egyáltalán nem vagy tisztában a torrent működésével.

febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!