Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kepfeltoltesponteu oldalra...

Kepfeltoltesponteu oldalra feltöltöttem egy fotót regisztració nélkül. Hogy lehet onnan kitörölni?

Figyelt kérdés

febr. 16. 13:29
1 2
 1/14 anonim válasza:
91%
sehogy
febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
63%

A legfontosabb, hogy ne oszd meg senkivel se a linket.

Talán az oldalt működtető szolgáltató le tudja venni?

febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ezt most komolyan mondjátok? Miért nincs erről valami tájékoztató? De gondolom van valami időtartam, mondjuk 1 hónap, ami lejárta után automatikusan törlődik. Az az egy szerencsém van, hogy privátra állítottam. De mondjuk a linket megosztottam egy személlyel...
febr. 16. 13:40
 4/14 anonim válasza:
88%
Regisztráció nélkül sehogy.
febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De, ha utólag beregisztrálok, akkor sem?
febr. 16. 13:49
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Akkor sem...
febr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen az internet felhasználó által tudatos használat teljes hiánya. :)


Így jártál, ennyit tudok mondani.

febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Az a probléma, hogy a képfeltöltési szolgáltatást biztosító nem tud biztosn beazonosítani.

Ami rendelkezésére áll, az a kép, a publikus, Internet-irányából látható IP-címed, a feltöltés időpontja, a létrehozott link és esetleg a feltöltést végző böngésző azonosítója (amit a User-Agent HTTP-fejlécben küld el, és például itt: [link] kérdezheted le).

Viszont a publikus IP-címed nem egyedi, azon többen osztozhattok (egy router segítségével), a linket más is ismerheti, a feltöltést végző böngésző azonosítója sem egyedi - másnak is lehet ugyanolyan típusú, verziójú böngészője.

Ezek ellenére a fentiek megadásával megpróbálhatsz írni nekik (lehetőleg angol nyelven - a Report menüpontjukban kérik: "Only e-mails written in English will be processed. E-Mails in other languages will be ignored."), hátha, de túl sok jóra ne számíts.

febr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
60%
Egy idő után szokták törölni néha!
febr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#8, szerintem email cimet kért a feltöltésnél, az alapján be kell tudnia azonosítani, nem!?
febr. 16. 14:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!