Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kitiltottak a facebook-ról,...

Kitiltottak a facebook-ról, valószínűleg vissza fogom kapni a fiókomat? Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Kizárólag néhány privát facebookcsoport kedvéért regisztráltam pár hete, ezeket a csoportokat használtam is. Valós névvel voltam fent. Nulla ismerősöm volt, és nem töltögettem ki az iskolát, munkahelyet, ilyeneket.


Egyszer csak jött egy felugróablak a fb-on belül + email is, hogy ki vagyok tiltva mert ez valószínűleg kamuprofil, és 180 napom van ellenkezni ezellen. Ezt meg is tettem, kellett fotót feltölteni magamról, de semmilyen szöveget nem lehetett írni az ellenkezéshez. Az volt kiírva hogy 1 napon belül valószínűleg elbírálják a dolgot, és ha ők úgy ítélik meg hogy ki vagyok tiltva akkor így jártam, és nem tehetek semmit.


Valószínűleg a nulla ismerős, meg a semennyi levelezés miatt tilthattak ki. Ha visszajutok, akkor bejelölök pár ismerőst, hogy a későbbiekben ezt elkerüljem.


Más már járt hasonlóan? Aki igen, az visszakapta a fiókját?


Mit tehetnék még?


febr. 22. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Regisztrálsz egy új fiókot másik e-mail címmel ÉS telefonszámmal, egy olyan eszközről amin soha nem léptél be a kitiltottba, mobilinternetet használva.
febr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni. A facebook ilyen. Élő emberrel nem tudsz ott kontaktálni, mindent AI chatrobotok és AI cuccok intéznek. Ennyi. Nem kell használni.
febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokaknak van 2-3 profilja szóval szerintem vissza tudsz valahogy regelni, bár úgy tudom a FB szabályzata egy profilt enged egy embernek. Én be is tartom 10+ éve ugyan az a profilom van.
febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!