Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilon a Chromeba nincs...

Mobilon a Chromeba nincs adblocker, NORMÁLIS netezésnél lehet "baj",?

Figyelt kérdés
Sziasztok eddig a Edge-t használtam a mobilon ebbe be van épitve az adblock , de kezd néha fura lenni idönként lefagy stb, (nem ez a topik téma) ha a mobilon áttérek az adblocker nélküli Chromera abból lehet "baj"? Mobilon csak néha unalmamba netezek, index.hu, és hasonló , és ilyesmi normál oldalakat nézegetek.
febr. 22. 18:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Chrome-ba bele?
febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés hogy baj-e ha reklámot látsz..?
febr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha olyan megoldást találsz ami fent van az alkalmazás áruházban hivatalosan (így ellenőrzött), abból lehet a legkevésbé baj. Ha valami harmadik fél letöltőoldalról egy buherált alkalmazást akarsz felrakni, abból meg a legnagyobb, ha azt se tudod minek és mire adsz engedélyt, hozzáférést.
febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az Androidos Firefoxhoz telepíthetőek kiterjesztések, ublock origin is.
febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
2es igen azt hallottam, hogy virusosak lehetnek stb , ha nem nyomok rá nem lehet baj? 3as félre értettél , a kérdés baj e ha a Chrome ba NINCS adblock és igy netezek. A A microsoft edge, BEÉPITVE tartalmazza az adblock plust. (tehát a böngésző része)
febr. 22. 19:06
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ott a chrome beépített funkciója. A biztonságos DNS.

[link]

febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Azon kívül, hogy látod a reklámot és véletlen kattintás esetén elnavigál a hirdetett oldalra, biztonsági kockázata nincs. Ez a normális és tervezett működés, hogy a reklámot látnod kellene az üzemeltető érdeke szerint. A reklámblokkoló csak egy extra lépés ami ezeket megkerüli.
febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
brave
febr. 23. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

8as az nekem nem szimpi de köszi. 7es én nem egy olyan cikket olvastam, hogy a reklámokba is lehet virus..,.


mindenki másnak is köszönöm.

febr. 23. 10:21
 10/18 Feketeruhasember ***** válasza:
55%

"Azon kívül, hogy látod a reklámot és véletlen kattintás esetén elnavigál a hirdetett oldalra, biztonsági kockázata nincs. Ez a normális és tervezett működés, hogy a reklámot látnod kellene az üzemeltető érdeke szerint. A reklámblokkoló csak egy extra lépés ami ezeket megkerüli."


Ez jó lenne ha önmagában ennyi lenne, de azért nem ennyire rózsás a helyzet. Nem értem miért kell vetíteni...


Pontosan tudjuk hogy a reklámok és felugró ablakok a felhasználókat mindenféle spyware, malware és egyéb rosszindulatú szoftverek telepítésére irányítja, vagy rosszabb esetben futtatható programok telepítésére.

Persze lehet mondani hogy ha hülye akkor minek használ internetet, de szomorú hogy egyébként nem lenne gond ha tényleg csak arról lenne szó hogy mit tudom én felugrik a "Nike cipő 400% árzuhanás, raboljon ki minket! Ki akar rabolni minket?" ablak és véletlenül rákattintva egy cipőbolt weboldalára jutok. Ez is idegesítő, de ez még elmegy szódával. Csak ugye a probléma nem ennyiből áll és az emberek nem ezek miatt használnak adblock-ot.

febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!