Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik csevegő appal kell...

Melyik csevegő appal kell jobban vigyázni a virusok miatt a messenger, viber vagy whatsapp ?

Figyelt kérdés
Vettem egy S23-as telefont és nem tudom melyiket célszerű feltenni beszélgetésre, nem szeretnék virust kapni, féltem a telefonom. Facebookom nincs, arra nagy szükségem abszolut nincs is, max messenger, de nem tudom megéri e.
febr. 24. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vírust úgy kapsz ha valaki ismeretlentől kapsz fájlt és letöltöd. Innen kezdve lényegtelen mit használsz, neked kell vigyáznod magadra.
febr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még soha egyiktől sem kaptam vírust. A Viber egy hulladék a Waccakkal együtt. A Messenger egy bugos foshalmaz, de még mindig jobb, mint a másik kettő és elég sokan is használják. Google Chat-el nincs viszont probléma csak kevesen használják pedig egyébként gyakorlatilag mindenkinek van.
febr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem az alkalmazás küldi a vírust, hanem a rajta lévő felhasználók. Neked kell észnél lenni és nem kattintani hülyeségekre.
febr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!