Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sos! Microsoft Rewards ajándék...

Sos! Microsoft Rewards ajándékkártya (digitális) nem érkezik meg emailekre. Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
2 napja van lassan ez, nem vártam 24 órát még megrendeléskor, de újraküldtem másnap kb 12 óránként, Most hajlandó vagyok várni 24 órát, outlookom és gmailem van, egyikre sem érkezett meg ezidő alatt, nem is fogom hinni hogy megérkezik. A pontokat elvette, ami azt jelenti a rewards, viszont a emailt sehova sem kapom meg. Valaki járt már így? Ha így megy tovább inkább akkor felveszem a Microsofttal a kapcsolatot

#Microsoft #Microsoft rewards
febr. 26. 21:08
 1/1 A kérdező kommentje:
Ez most olyan mintha pénzel húztak volna le és te (Csak rewards pontokat másra is szánhattam volna) így leszarod ahelyett hogy egy normális választ is adnál az életbe. De ha valami nem tetszik akkor meg ki se nyisd inkább a szemed vagy ne figyelj fel ilyenkre. Kösz
febr. 26. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!