Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook marketplacera már...

Facebook marketplacera már nem lehet úgy feltölteni egy hirdetést, hogy ne egyből csaló jelentkezzen rá?

Figyelt kérdés

Ritkán hirdetek, de kb 2 hónapja feltett bukósisakra egyből ketten is jelentkeztek, az egyik GLS-es a másik Foxpost-os futárt akart küldeni érte. Útóbbi tudtommal nem is megy ki házhoz, el is hajtottam mindkettőt.

Erre most felteszek egy motoros dobozt, és pár perc múlva megint a futáros dumával írnak rám.

Szoktam látni, hogy van aki csak 1 forintot ír az árra, ez vajon hatásos lehet ha valami keresőt használnak a csalók?


febr. 29. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Bármit írsz, meg fognak találni. Erre egy iparág fejlődött. Semmilyen körülmények között nem szabad reagálni rájuk. Azonnal törlöd, tiltod őket.

Nemrég én is felraktam egy láncfűrészt. A feladás utáni első fél órában 5 fotómodell külsejű profilképpel írtak, hogy küldik a futárt, mert leküzdhetetlen vágyat éreznek arra, hogy azonnal láncfűrészt vegyenek. Nekem semmi dolgom nincs, csak adjam meg az email címemet, a többit majd ők intézik.

Válasz nélkül töröltem.

febr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, ez is egy csaj volt, 2 hetes facebookprofillal, meg amerikai lakhellyel. Gyorsan leráztam, hogy csak személyes átvétel van, meg olvassa el az utolsó sort, hogy futáros csalók kíméljenek :)

Az a szomorú, hogy állítólag hiába is jelentem, nem foglalkozik vele a Facebook. Számítógépről nem is jött be az opció, csak telefonon.

febr. 29. 12:08
 3/5 anonim ***** válasza:

A faszbuk egy kalap szar, nem a felhasználóért van, hanem fordítva!

A csalók mellett!

Én is jelentettem már egy csomó csalód a facebookon, basztak törölni a felhasználó fiókját arra hivatkozva hogy "számtalan bejelentés érkezett a felhasználóval kapcsolatban, minden tőlük telhetőt megtesznek, hogy eltávolítsák a fiókot, tudják hogy ez frusztráló lehet számodra, de javasolják a felhasználó tiltását." és kész ennyi, le se szarják.

márc. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 KissFranci válasza:
Sajnos minden felületen felütötte már a fejét ez a probléma. Tele van az internet csalókkal. Én ezért szeretek inkább olyan helyeken hirdetni, amik specifikusan erről szólnak. Próbáld ki a Vaterát például.
márc. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy sekélyes szr az egész, felejtsd el. Feltettem 1-2 cuccot, azonnal írtak hárman, hogy minden költséget ők állnak, küldi a GLS futárt meg mittudomén. Azonnal töröltem a hirdetést, nekem ehhez nincs energiám. Maradt a Vatera, Hardverapró, Jófogás. Utóbbival is azért óvatosan, de nincs ez az instant spam. Azért a Marketplace nem volt ennyire tré régen, néha írt valaki, de látszott rajta, hogy nem ctrl+c szöveg meg feltört profil. Komolyan egyre félelmetesebb hely a Facebook.
márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!