Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem lehetett ma használn...

Miért nem lehetett ma használni a Messenger, a Facebook és az Instagram alkalmazásokat? Várom másoknak a véleményét

Figyelt kérdés
Szerintem a Meta vállalatban történt egy kis meghibásodás, mert csak másfél óráig nem lehetett használni. Nem engedett be, és akiket beengedett, azok nem tudtam úzenetet küldeni.

márc. 5. 21:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Dezinformált vagyok a világ történéseivel kapcsolatban. Nagyon érdekelne, hogy mi történt. Világpolitikához van köze vagy sem?
márc. 5. 21:15
 2/7 A kérdező kommentje:

*üzenetet

(Helyesírási hiba kijavítva.)

márc. 5. 21:16
 3/7 A kérdező kommentje:
*tudtak
márc. 5. 21:17
 4/7 A kérdező kommentje:
(Helyesírási hiba kijavítva)
márc. 5. 21:17
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Technikai hibák tömegesen fordulnak elő, ezek nagy része vagy csak kevés felhasználót érint, vagy alig pár perc alatt helyreáll. Évente pár alkalommal fordulhat elő akár hosszabb ideig tartó és globális leállás, ez is a rendszerek 'normális' működéséhez tartozik. Azért, mert nincs hibátlan és tökéletes szolgáltatás, még egy hibajavítás is húsz továbbit tud generálni amit utána ismét javítani kell.

Semmilyen összeesküvést nem kell belelátni.

márc. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert szuper kedd volt.
márc. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendszerhibáról halottatok már egyáltalán életetekben? Mi lenne veletek egy hétig net nélkül?
márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!