Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail fiókra kép feltőltése?

Gmail fiókra kép feltőltése?

Figyelt kérdés
Üdv. Lehet hülye kérdés, de hogy tudok gépemről képet feltölteni gmail fiókomra? Szeretném hogy ne fehét háttér legyen mikor leveleket olvasom. Pár éve még sikerült, de most új email-en az istenért sem találom hogy hol tudnék feltölteni képet/képeket. xD

márc. 9. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogaskerék -> téma -> összes megtekintése. Itt felugrik egy ablakban a háttérképek listája, és van egy "saját fotó feltöltése" gomb.
márc. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, odáig eljutottam de a "saját fotó feltöltése" gombot nem látom sehol... :S Háttereknél csak Kiemelt és Fotók menüpontot látod. De egyiknél sincs a saját feltöltési gomb.
márc. 9. 20:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A "válasszon témát" ablak bal alsó sarkában van a "Saját fotók". Itt bejön egy újabb ablak két füllel:

- Kiemelt: a rendszer által felajánlottak

- Fotók: a saját feltöltött képeid a Google Fotókon belül -> ide kell előbb feltölteni, nem tudod közvetlenül a gépről betallózni.

márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor itt ment félre. Anno lehetett közvetlenül is. Megnéztem és így jó lett hogy elsőnek oda töltöttem. Köszönöm a segítséget.
márc. 9. 20:44
 5/11 A kérdező kommentje:
Még 1 kérdésem lenne ha nem gond. Olyat lehet csinálni hogy a levelek hátterét áttetszőbbé tenni? Mármint a menüt, hogy a frissen feltöltött hátteret jobban láthassam.
márc. 9. 20:53
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudom, de minden lehetőség ott van a fogaskerék (és azon belül a részletes beállítások alatt). Valószínűleg nem.
márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kár érte. Ismét csak köszönöm a segítséget.
márc. 9. 21:12
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig lehetett, meg elhomályosítani is. Azt hiszem, jobbra lent.
márc. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mármint hol jobbra lent? Témáknál vagy a levelek résznél?
márc. 10. 10:05
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
márc. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!