Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Új Facebook jelszó értesítést...

Új Facebook jelszó értesítést kaptam?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel kaptam emailt hogy ezzel a kóddal állíthatom vissza az jelszavam. Na igen, csak én nem kértem új jelszót.

Ez lehet valami egyszerű Facebook anomalia, vagy egyértelműen valaki megpróbált új jelszót kérni az én Facebook oldalamhoz?



márc. 10. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Googléhez kaptam, vki lehet elnyomta a címet és a tiéd volt a találat, nem kell foglalkozni vele, max ha gyengének találod ami van tedd erőssé.
márc. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nemrég változtattam, mert exem fenyeget hogy fel fogja törni (igazából törheti nyugodtan, nincs rajta semmi, messengeren se, amit ne láthatna, csak nem akarom elveszteni a több éves profilt).

De remélem most csak félrenyomott valaki. Köszönöm!

márc. 10. 11:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valaki megpróbálta átállítani a jelszavad.
márc. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2 lépcsős beléptetés van, plusz az emailemhez se fér hozzá senki, úgyhogy elég gyenge próbálkozás, csak ha tényleg az említett ember próbálkozik, akkor leállhatna már mert idegesítő hajnalban ilyen emailekkel foglalkozni.

De azert remélem valaki csak félrenyomta az email címét.

márc. 10. 13:15
 5/6 Thunderfairy ***** válasza:
Ilyen nincs hogy félrenyomok és egy létező cimnél jellentkezik az üzenet. Ez egy behatolási kisérlet volt. Itt csak a jelszót tudta de nem kapta meg a változtató üzenetet. Ha megadod akkor feltörte a fiókodat.
márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyrészt de van, ha rosszul írod be a saját email címed, akkor más kap értesítét.

Es nyilván rányomtam hogy nem én kértem új jelszót. Plusz kétlépcsős bejekentkezés van rajta, az én telefonom nélkül nem tud belépni sehogy.

márc. 13. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!