Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha törlöm a filmnet amit...

Ha törlöm a filmnet amit megnéztem akkor már nem seedel vissza a torrent?

Figyelt kérdés
Töröltem pár filmet mert helyet foglalt ilyenkor a torrentbe a visszatöltés is megszakad?

márc. 12. 17:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem
márc. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen módosítást nem végezhetsz amíg seedköteles: nem nevezheted át, nem helyezheted át (kivéve ha hozzászinkronizálod a kliensben az új helyet), nem törölhetsz egyetlen fájlt vagy mappát sem.

A seedelés azt jelenti, hogy a letöltésre megjelölt tartalom folyamatosan rendelkezésre áll, és azt másnak tovább lehet osztani. Ha nem létezik a fájl, vagy nem azon a néven létezik tovább mint ami a torrent adataiban szerepel, vagy nem az az elérési útvonala mint ami a letöltőprogramban megadásra került, azt megosztani sem lehet. Az első kapcsolódási kísérletnél ezt észleli a program, és hibával megállítja az egész feladatot.

márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Értem és honnan lehet tudni hogy mik azok amiket már visszatöltött?

Mert van olyan film amit már 1-2 hónapja töltöttem le és rengeteg helyet foglal már.

márc. 12. 18:12
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha seedkötelezettséged van egy oldalon, akkor az oldalt kell megnyitni és ott azt a menüt megkeresni, ahol ezt elszámolják. Ott írni fogják ha van még hátralévő idő vagy adatmennyiség, vagy rendben van. Ha teljesült, akkor tudod törölni.

Azok a torrentek amik hibával megálltak, ott nem számolják az oldalak az időt sem, így ott egy mennyiség után korlátozhatják vagy letilthatják a letöltéseket, úgyhogy erre oda kell figyelni. Arra is érdemes ránézni legalább bekapcsoláskor egyszer, hogy tényleg seedelés állapotban vannak-e, mert ha be van állítva az egyszerre futó torrentek maximális száma és annál többet próbálsz seedelni, azt is automatikusan megállítja a program, és nem számolja el az oldal. Erre az a megoldás, hogy a beállításokban fel kell venni ezt a limitet egy magasabb számra.

márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom nekem Utorrentbe is vagy azt írja zöldel hogy seeding vagy pirossal hogy error, de hogy mi van kész azt nemtudom.
márc. 12. 18:25
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ott fogod látni, hanem azon az oldalon ahonnan a torrent származik. Minden oldalnak mások a szabályai. Az error-ral jelölt feladat nem fut amíg nem oldod meg a hibáit (törölt tartalom esetén visszavonás a lomtárból és újraellenőrzés, vagy újra le kell tölteni).
márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az a baj ujrase tudom tölteni mert letiltottak 15napra.

Ha akarnám se tudom pótolni.

márc. 12. 18:48
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy töltené vissza, ha nincs meg az adat....

Tartsd be a szabályt, mert legközelebb kidobhatnak akár. Általában "aktivitás" vagy "H&R" menünél követheted a torrentjeid állapotát. (mennyi idő van még hátra, ami szépen csökken, majd eltűnik, ha teljesítetted a visszatöltést)

márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

6# Írta hogy újra le kell tölteni.

De mivel tiltva vagyok nem tudom tölteni se.

Mindegy majd lesz valami ha tiltanak végleg így jártam.

márc. 12. 20:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Vannak oldalak, amik a seedköteles dolgokat engedik letölteni, csak újat nem. Azt is meg tudod csinálni, hogy egy scene release esetén letöltöd más oldalról (mindenhol ugyanaz van felrakva, a pontos névegyezésre kell figyelni, + fájlméret, + szeletek száma), majd beállsz seedbe azon az oldalon ahonnan tiltottak: letöltöd a torrentfájlt (ezt engedi az oldal), hozzáadod a klienshez és megadod a már meglévő fájlokat mint célmappát. Ellenőrzés után visszaáll seedbe.
márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!