Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagramba tudna segíteni...

Instagramba tudna segíteni több lent?

Figyelt kérdés

Egy olyan kérdésem lenne hogy, instagramból véletlen kijelentkeztem és most nem tudok vissza lépni mert kosot kér viszont az a telefonszám amire érkezik a kód már nem létezik van még ilyen 8 jegyű 2faktaros bejelentkezés de azt sem tudom?

Valakinek van valami ötlete hogy tudnék visszajelentkezni.?:)



márc. 18. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ebben az esetben viszonylag szorosan meg van a kezed kötve, mert lényegében kizártad magad a fiókodból. Amikor beállítottad a kétfaktorost, akkor gondolom az instagram is szólt, hogy a hitelesítőkulcsot, és a tartalékkódokat gondosan rakd el valahova, mert még akár kellhetnek is.


Ha a Google hitelesítőhöz sem férsz hozzá, vagy ha nem is volt beállítva, akkor próbáld meg felvenni a kapcsolatot azzal a mobilszolgáltatóval, ahol az érintett telefonszám volt, hátha még él az a szám, és egy új SIM kártyán kiadják neked, ha bemész érte a személyes okmányaiddal igazolva magad, hogy valóban te vagy a szám tulajdonosa. Ha viszont már több mint egy éve változott meg a számod, akkor valószínűleg sajnos a szolgáltató sem tudja visszahozni a halál torkából, és csinálhatsz új instagram-fiókot, de ezúttal gondosan járj el a hitelesítő aktiválása során!

márc. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És szerinted a supportnak ilyenkor lehet írni?
márc. 18. 08:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a Facebooknak nincs érdemleges supportja. De még ha lenne is, akkor sem fogják a kétfaktoros hitelesítést feloldani.

Még ha a kissebb oldalakat nézzük, legyen mondjuk a példa az NCore, ők is kihangsúlyozták többször is, hogy a supportjuk (moderátoraik, adminok) nem fogják feloldani a kétlépcsővel védett fiókokat. Szóval itt most egyedüli megoldás a mobilszolgáltató lehet. Ha nemrégiben változott meg a számod, akkor menj be, és mond azt, hogy elhagytad, és simán adnak egy új sim kártyát, ugyan azzal a számmal.

márc. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy voltam már bent korábban a szolgáltatonál és azt mondták már megsemitették a sim-et:(
márc. 18. 09:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ha a szolgáltató nem tud segíteni, akkor meg vagy lőve.
márc. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Közbe sikerült megoldani kért kellett egy videót csinaálni az arcomról és így berngedtek küldtek egy kódot és sikerült.:)
márc. 18. 16:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Az szuper, a szerencsések közé tartozol. Egy nagyon jófej supportost kaphattál, az ilyeneket nagyon meg kell becsülni! Most már állíts be mindent naprakészre :)
márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi,de nem a hogy után, hanem elé kell tenni a vesszőt, és egyébként is nagyon nem vagy otthon a vesszők kitételében. Ha kell segítség helyesíráshoz, szóljál, persze csak ha még iskolás vagy.
márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, csak siettem, és azért került oda a vessző. Nem néztem át, mielőtt kitettem, de tudok helyesen írni. :)
márc. 19. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!