Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom letölteni a ki és...

Hogy tudom letölteni a ki és bejövő leveleket a g mail-ről, a számítógépemre?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 08:16
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Mondjuk külső levelező porgrammal. Ajánlom a Mozilla Thunderbird -et. Ingyenes, tud magyarul és az újabb verziók automatikusan bekonfigurálják a Gmail fiókokat. Így nem kell a technikai beállításokkal kínlódnod.
2010. okt. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mozilla Thunderbird levelezőkliens a megoldás. Ingyenes, a linkek megnyitásakor együtt dolgozik a Firefox-szal. A webes Gmail postafiókodban beállítod, hogy POP3/IMAP, illetve SMTP. Levelek: egy példány megőrzése a webesen. Utána belépsz a Thunderbirdbe, Új postafiók beállítása. Ha beírod az email-címedet és a leszót, a többit már automatikusan beállítja. Levélküldő kiszolgálót (SMTP) is. Innen letölthető: [link]

Biztonsági okokból, ha ESS a védelem, azon beállítható a spamszűrése.

2010. okt. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A fent leírtak tökéletesek, kiegészítem a következővel:

A Thunderbird és más levelezőprogram NEM tudja a Gmail leveleit letölteni.

Ahhoz a Gmailban kell beállítani, hogy a levelek másolatait

elküldje egy másik email-címre.

Emiatt szükséges lesz egy másik email-címre (ha esetleg nem lenne).

2010. nov. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A webes Gmail postafiókban POP3 szerver beállítása, engedélyezése, után a Mozilla Thunderbirdben Új postafiók létrehozása. Email-cím, jelszó, a POP3 googlemail.com és a levélküldő kiszolgáló SMTP googlemail.com szervereit a Thunderbird már tudja. Nagyon egyszerűen beállítható.
2010. nov. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és semmilyen másik Gmail email-címre nincs szükség, nekem két fiókban is működik (jogosultság meg van oszttva a gépemen, van rendszergazdai és saját fiók is. Frissiteni csak a rendszergazdairól lehet). XY@gmail.com a webesen és a levelezőben is.
2010. nov. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!