Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Neten akarok rendelni temu-ról...

Hosszúhajú kérdése:

Neten akarok rendelni temu-ról. de nem leszek itthon?

Figyelt kérdés
lehet hogy hülye kérdés, de ez lesz életem első netes rendelése, régimódi öregasszony vagyok, én mindenért a boltba járok. rendelni szeretnék pár dolgot ( nem kajás nyilván ) de mi van ha nem vagyok itthon. a szállítónak a magyar posta van megnevezve, tehát logikusan arra gondolok, ugyanúgy, mint bármilyen küldeményem érkezik, itt hagynak egy cetlit küldemény érkezéséről és bemegyek a dobozért a postára átvenni.remélem valaki már temu-zott, vagy bármi más, és kapok releváns választ! köszi!

márc. 20. 03:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Temuval nincs tapasztalatom (valószínűleg nem is lesz), de régebben sokszor rendeltem külföldről. Hacsak nincs külön partnercég megjelölve, mindent a magyar posta hoz.

Ugyanúgy működik, mint bármely más postai kézbesítés. Ha nem vagy otthon, hagynak egy értesítőt, hogy a legközelebbi postán X napig átveheted. Nálunk a környéken az utóbbi időben divat lett, hogy eleve ki sem hozzák ezeket a csomagokat szabad kapacitás híján, ezért egyből az értesítőt dobják be.

márc. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon hálás vagyok a részletes válaszodért köszönöm szépen!
márc. 20. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ha nem vagy otthon, hagynak egy értesítőt, "


Ha otthon vagy, akkor is :D

márc. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. :D biztos ami biztos...
márc. 21. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!