Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ingyenes házhoz szállítás a...

Hosszúhajú kérdése:

Ingyenes házhoz szállítás a temun kívül még hol van?

Figyelt kérdés
csak a temut tudom, további olyan lehetőségek érdekelnek, ahol a szállítás ingyenes. nem olykor-olykor, meg csak ezt vagy azt, meg nem x összeg felett, hanem egyszerűen ingyenes és kész. lehet ez kaja is, nem kaja is ( hanem általános mint pl temu )

márc. 22. 02:21
1 2
 1/18 P.O.C. ***** válasza:
100%
A legtöbb kínai webshopnál ingyenes a házhozszállítás.
márc. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Valahol azért szomorú, hogy az átlagember az aktuálisan hypolt oldalon kívül mást nem ismer.

Ott van pl az Aliexpress, ott is elérhető az ingyenes szállítás.

márc. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
#2 Ahhoz gondolkozni kéne. Azt is elfelejtik, hogy ez a fos temu vagy mi a tököm gyerekeket dolgoztat és kínának jobban küldi az adatokat mint az összes többi hasonló oldal.
márc. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért számít, hogy ingyenes a szállítás? Egyszerű pszichológiai trükk valamit ingyen adni, aminek az árát átcsoportosítják másba.

Például:

- 1000 forint a termék + 500 a szállítás = két dolgot fizetsz, nem tűnik kedvezőnek (1500-at fizetsz)

- 1500 forint a termék + ingyenes a szállítás = kedvezménynek fogod fel (1500-at fizetsz)

- ajándék termék csak egy kis szállítási díjat kell fizetni = akkor is megveszed ha nem érdekel (1500-at fizetsz)

A vége mindnek ugyanaz, mégis három különböző ingert váltott ki.

márc. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Totál mindig ingyenes lehet a temu és Ali.

A minőség, a szállítás is olyan.

márc. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt ne felejtsd el hogy ingyenes szállítás=termék árába be van építve. Aliexpressen is van ingyenes szállítás, de ugyanazt a terméket megtalálod különböző eladóknál, ingyenes vagy fizetős szállítással. Érdekes a végösszeg mindig ugyannanyi.
márc. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Látom átment túl személyesbe a válaszok egy része ezért írok egy-két dolgot magamról

Borderline személyiségzavar kényszerbetegség adhd és autizmus miatt le vagyok százalékolva havi 27000 ft-ból élek a nyugdíjas szüleim segítenek hogy egyáltalán élni tudjak. Már 36 munkahelyről kirúgtak így merült fel az orvosaimban hogy jobb lenne ha leszázalékolnának. Ennyit a pénzügyekről szerintem ezzel elmondtam mindent. Ami pedig a dolog kínai oldalát illeti van olyan felsőm amit kereken 21 éve hordók és kínai. Arról nem beszélve hogy az összes létező ruhámat kínaiból szoktam venni és mindegyiket hosszú évek óta használom. Volt olyan plázás nyári ruhám amit a szüleimtől kaptam és fele annyi ideig nem bírta mint a kínai. Hát ennyi. Tök egyértelmű hogy miért rendelek kínait hogy miért fontos hogy olcsó legyen és miért fontos hogy ne legyen szállítási díj.

márc. 22. 16:21
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
#7 Nem kérdeztük az élettörténeted, de mindegy
márc. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ingyenes szállítás, senki nem fogja neked kínából repülővel tök ingyen behozni a világ másik oldalára az árut. A szállítási költséget hozzáadják a termék árához, és akkor is kifizeted a végén, ha nulla forintként van feltüntetve. Nincs jelentősége, hogy a ruha árához adják ezt a költséget, vagy külön tüntetik fel, mert nem lesz ettől olcsóbb.

A fast fashion világában ma már nem veszel tartós ruhaneműt sem, mert a silány minőség miatt is olcsó, nem csak azért mert rabszolgák és gyerekmunkások gyártják le.

márc. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
8. Nem kérdeztétek csak így leállítottam a sok kérdést hogy minek ingyenesen szállítani meg minek veszel kínait, meg hogy milyen körülmények között dolgoznak. Ezzel ezt a témát be is fejezhetjük.
márc. 22. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!