Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook marketplace-en a...

A facebook marketplace-en a szűrőn automatikusan párizs jelenik meg és annak körzete. hiába állítom be és alkalmazom a saját magyar városomat, mindig párizsra áll vissza. mi lehet az oka és hogy állitsam be véglegesen a saját városomat?

Figyelt kérdés

márc. 26. 14:03
 1/7 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudok semmit csinálni a marketplacen még keresni sem mert franciaországban "szűr"😭 😭 😭
márc. 26. 14:04
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Mit ír a My IP Location-nél?

márc. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 az hol van? számítógépen vagyok nem okostelon, nemjelez ip locationt csak automatikusan mindig párizst és 6a km-en belül 😭
márc. 26. 14:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem haragszol, követem a kérdést és a válaszokat. Nekem az országot eltalálja (Magyarország), de hiába van beállítva a szűrőm a városomra és annak 10 km-es körzetére, rendszeresen másik megyé(k)ből származó hirdetéseket kapok. Néha még a Dunántúlt sem találja el...
márc. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2 my ip location a linken kinyitva a netszolgáltatóm adótornyáé a nevével együtt légvonalban 40 km kb.
márc. 26. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, engedélyezd a marketplace számára a facebook adataid használatát. Frissitsd a beállítást "személyre szabott"-ra és be tudod állítani a saját magyar városod.

[link]

márc. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6 nagyon szépen köszönöm. párizs eltűnt, már nincs voilá. 😊 sikerült a magyar várost beállítanom.
márc. 29. 17:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!