Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Városok keresése google.hu-n?

Városok keresése google.hu-n?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, ha nem a google maps-re megyek közvetlenül, hanem a google-n keresek városokat (azon belül utcákat), akkor ugyan megjelenik a keresések között a google maps, de nem elhet rákattintani. Ez mióta működik így?

márc. 29. 09:59
 1/7 Szikszai.B ***** válasza:
100%

Egy pár hete már így működik. Fokozatosan változik meg mindenkinél, minden böngésző alatt.


Egy EU-s bírósági döntés miatt van így.

márc. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kábé egy hónapja működik így.
márc. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Miért döntött így a bíróság? Valahol cikkeztek erről?
márc. 29. 14:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A nagy technológiai cégeket úgynevezett "kapuőr" státuszba sorolta és jóval szigorúbb előírásokat fogalmazott meg bizonyos szolgáltatásaikkal kapcsolatban - többek között azt is, hogy a saját szolgáltatásaikat nem részesíthetik előnyben más cégek szolgáltatásaival szemben. Mivel a Google-nek a keresője és a térképszolgáltatása is ebbe a kategóriába esik, így a Google a keresési eredmények között nem részesítheti előnyben a Google Maps-et.

[link]

márc. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez a cikk is a problémámat taglalja:


[link]

márc. 29. 14:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5

Igen, csak a cikkben hibát és hiányzó javítást említenek, nem pedig egy maradandó EU-s szabályozást.

márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem adja már ki automatikusan a térképet, azt elő kellett keresnem, és feltettem a felső csíkba, és mielőtt egy város keresni akarok, a térképre kell kattintanom, és csak utána írom be a város nevét.
márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!