Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vivaldiba van olyan hogy...

Vivaldiba van olyan hogy weboldal érvényesitése egy oldalon kipróbáltam w3.org oldalon ki listázta a hibákat, ez ugye mást nem csinál nem lehet ebből bajom ugye?

Figyelt kérdés
Sziasztok a vivaldiba van a fejlesztői eszközöknél olyan hogy weboldal érvényesitése, nem birtam ki , megnyomtam ki próbáltam mi ez. w3.org oldalon kilistázott 1 csomó javitani valót stb... ugye ez magába a weboldalba nem nyúl? Most egy kicsit megvagyok rémülve, hogy ez most b ele is nyúlte a weboldalba, bajom lehet e... Elkerülendő a kérdést, hogy miért csináltam, mert gondolom ha a böngészőbe kipróbálok valamit abból még nem lehet baj,,,, köszi a válaszokat.
márc. 29. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jut eszedbe egyáltalán ilyesmi? Nekem még kezdő koromban sem sikerült. Gondolj csak bele, odatették volna a gombot, hogy bárki belepiszkálhasson?
márc. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyes én m inddenkit megtisztelve kérdeztem, ugyan ilyen választ vártam főleg, hogy irtam , hogy megijedtem.
márc. 29. 15:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ennél sokkal durvább, degradáló választ is láttam már itt...
márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Emberek valaki érdemben irna a kérdésre?
márc. 29. 18:09
 5/8 Szikszai.B ***** válasza:

Tönkretetted az internetet, most mi lesz?

Nálam már a gyakorikerdesek.hu sem működik, pedig az volt a kedvenc oldalam 😭

márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
VAN OLYAN AKI ÉRDEMBEN TUD segiteni?
márc. 29. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmi nem történt a weboldallal. Betöltötte, végigolvasta és elemezte a front-end kódját, majd kiírt pár hibát, ami szerinte nem az adott szabványnak megfelelő. (De attól a böngészők nagy része ezek szerint tudja értelmezni)


Ugyanez történik akkor is, ha egy böngészővel betöltesz egy weboldalt, csak ilyenkor nem (csak) elemez, hanem ki is rajzolja (rendereli) az oldalt a front-end kód (HTML,CSS,JavaScript) alapján.

ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7es millió köszönet, azóta is ezen idegeskedtem lehet e bármi bajom.... (irtam nem birtam ki, hogy ne próbáljam ki , semmit se csnáltam lefutott és kész) köszönöm szépen
ápr. 1. 19:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!