Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom elindítani az...

Hogy tudom elindítani az indavideós videókat, Edge böngészőben?

Figyelt kérdés
Microsoft Edge böngészőből nem tudok indavideot nézni, azt írja kapcsoljam ki az Adblockert, mikor nincs is adblockerem.

márc. 30. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Más böngészővel működik?

Sajnos az Edge nem a legélesebb kés a fiókban, a használata nem feltétlenül javasolt. Próbáld meg Firefox-szal, hátha azzal megy. A Firefoxba azért töltsd majd le az UBlock Origint, mert a neten rengeteg reklám, és felugró ablak van.

márc. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Ez azért van mert a beállítások - adatvédelem keresés, és szolgáltatások résznél - szigorúra van állítva a nyomkövetés.


Itt tehát a nyomkövetés megakadályozása résznél állítsd át pl kiegyensúlyozottra. És már nézheted is az indavideót akár adblokkerel (pl ublock origin) is.

márc. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Nekem tökéletesen működik, igenis éles az a kés...
márc. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azért nem működik a kérdezőnek mert ha szigorúra van állítva a nyomkövetés megakadályozása, azt úgy érzékeli mint az adblock-ot. Ha viszont másra van állítva (ahogy korábban írtam) vagy full ki van kapcsolva akkor gond nélkül működik pl az indavideó. Érdekesség hogy az igazi reklámblokkolókat pl ublock origin vagy adguardot meg egyáltalán nem szűri ki. De hát már csak ilyen ez az indavideó :)
márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!