Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mással is történik ilyen...

Mással is történik ilyen Messenger üzenet megjelenít 10-beérkező üzenetet de mikor megnyitom kiírja egy üzenete sem érkezet? Majd 2-3 nap múlva ott vannak az üzenetek? És mitől van ez?

Figyelt kérdés

ápr. 1. 06:21
 1/4 anonim ***** válasza:

10 éve is előfordult a fenti hiba. Bugos, sz@r.

Persze, amikor meséltem róla másoknak, mindig csak azt kaptam vissza, hogy "nem igaz, mert nálam jó"

Aztán tessék, nem én voltam az egyetlen, akinél szarakodott...

Mégis mennyi vita volt belőle.

Lassan 6 éve, hogy töröltem és más platformon beszélgetek - ott tényleg nincs semmi gond.

Csak a meta ilyen fos.

ápr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eltűntek a legújabb üzenetek. Minden embernél. Csak a régi üzenetek jelennek meg.

Mi a megoldás?? 🤔

ápr. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-es, milyen platformot használsz? Nagyon kellene valami a messenger helyett, ahol képeket, hangfile-okat is lehet küldeni, meg beszélni is. Mert tényleg nem működik, de semennyire.
ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokan a Telegram-ra esküsznek.


Nekem a "LINE" vált be.

Van Windows program is, illetve telefonon is kiválóan működik.

Nincs telepakolva mindenféle felesleges sz@rral.


Párom a lányával (aki Thaiföldön él) napi szinten videohívással tartja a kapcsolatot.

Messengeren ez gyakorlatilag elképzelhetetlen lenne.

ápr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!