Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A feltöltős mobil internet ilyen?

A feltöltős mobil internet ilyen?

Figyelt kérdés
pl megveszem azt a mobil internetet 1 szolgáltatónál, feltöltöm 1 adott összeggel és ha letöltöm a megadott megabájtot akkor újból felkell töltenem egyenleggel. Nos ha csak böngészek akkor ez hogy van? addig böngészek ameddig csak akarok? és ha pl nem akarom használni mondjuk töb hónapon át kell valami havi alapot fizetni? Köszi!
2010. okt. 26. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyasmi, mint a feltöltőkártyás mobil. Böngészéssel is generálódik a forgalom, így csak addig tudsz böngészni amíg az egyenleg le nem nullázódik.
2010. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ4

Valakinek van ilyen? vagy volt? megéri arra a használatra hogy kb évente 3-4 alkalommal kb 5 órát böngésszünk a neten? videonézegetés, zene, weboldalak, levelezé! és kb milyen feltöltési egység kellhet évi 3-4 alkalmi használatra naponta 5 órán át avgy kevesebb? kizárólag csakis böngészés, semmi letöltés!

2010. okt. 26. 22:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen feltöltős van de szeretem és persze ,hogy megéri. Amúgy mind a 3 cégnek(T,Telen,Vod) van de mindegyik más és más konstrukció.
2010. okt. 27. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utóbbi hozzászóló! És te milyet használlsz ha szabad kérdezni? valami név, link? megköszönném4
2010. okt. 27. 08:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy én mit használok az egy dolog ,de hogy Neked melyik lenne a jó az meg megint másik dolog. Hiába dicsérem én pl a Vodát, olyannak aki pont azt utálja. Szerintem válassz egy számodra szimpatikus szolgáltatót és annak a feltöltőseiben már érdemes elmélyedni.
2010. okt. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igaz. Én pl. t-mobilos vagyok jelenleg telefon szempontjából. Végül is telljesen mind egy hogy milyen a cég, lényeg hogy a lehető legolcsóbb legyen anyagiakban, mert ez az évi 2-3 alkalom elenyésző, csak mégis azért érdekelne ez a fajta net hogy ha már viszem a laptopot akkor mégse csak zenét, filmet játszunk le rajta hanem tudjukn este kicsit böngészni, msn-ezni. Lényegében csak erre kellene mert itthon megvan a vezetékes szolgálltatóm amivel megvagyok elégedve meg itthon itt a megszokott router.
2010. okt. 27. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:
A feltöltős netek vagy egy napra válthatók (pl Voda 150 Ft /10Mb /nap )vagy pedig egy hónapra (pl Voda 1500 Ft/100Mb/hó). Hogy Neked melyik jó, azt Te tudod.
2010. okt. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!