Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt a Youtube-al?...

Mi történt a Youtube-al? Érezhetően kevesebb reklámot kapok már pár hete. Mi változott és miért?

Figyelt kérdés
Eddig kb alig volt olyan videó ami előtt és közben ne kaptam volna egy-két reklámot, az utóbbi egy hétben meg kb alig van olyan videó, ahol kapok. Kb 10 videónként jön be egy darab, holott eddig egy hosszabb videónál ez az arány pont fordítva volt. Megfingatta Őket az EU valami törvénnyel vagy mi lelte őket?

ápr. 12. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Milyen eszközön tapasztalod ezt? TV, telefon, laptop?
ápr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
TV illetve telefon. TV-n valamivel tobb van, de messze nem olyan gusztustalan modon mint korabban. A telefonrol meg ne is beszeljunk, kb nincs is. Szinte 0
ápr. 12. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Lehet,hogy erre a hónapra kevesebben szerződtek velük,hogy reklámozzák a termékeiket. Örülj neki, hogy most kevesebb a reklám. :) Tudom,biztos örülsz, csak szeretnéd felkutatni a miértjét. :) Amúgy tényleg érdekes. Lehet,hogy valami speckó adót vetettek ki az internetes reklámozásra.
ápr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En is erre gondoltam, vagy hogy az EU a Youtube-nak is beintett valahogy, habar sehol sem olvastam errol. Persze hogy orulok, eddig ha neztem az egyik kedvenc videosomat, egy atlag 12 perces videojaban volt 4 reklam, abbol 2-t tovabb sem lehetett nyomni, most van 2, mindegyiket ki lehet hagyni 5 masodperc utan. Eg es fold a felhasznaloi elmeny igy. Ennyi reklamot gond nelkul elviselek. Remelem meg jodarabig igy marad.
ápr. 12. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!