Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom instagramon...

Hogyan tudom instagramon kijátszani az örökös bannolást?

Figyelt kérdés

Letiltottak 8 fiokomat , nem enged ujat regisztralni, probaltam vpn-el masik telefonnal es masik wifivel is

A legsulyosabb bant kaptam mert nem csak az ip cimet blokkolja hanem mind 2 telefonom amivel mar be voltam lepve… bongeszot kipucoltam alkalmazas adatokat is toroltem, tobb bongeszot is probaltam.. mit lehet ilyenkor csinalni? (Nem, nem veszek uj telefont) Fontos lenne nagyon, odaveszett az osszes beveteli forrasom…



ápr. 16. 10:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%

Az eszköztiltást nem veszed le, ezért is működik. Új telefon, új netszolgáltatónál előfizetés, és legközelebb tartsd be a szolgáltatási feltételeket.

Az amúgy nem tilos, hogy legyen üzleti és személyes profilod is, vagy több fiókot menedzselj. Úgyhogy ha téged sikerült ilyen szinten bannolni, gyanús hogy jobb hely lett az oldal az ilyen jelenlét vagy tevékenység nélkül.

ápr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ilyen nem is letezik hivatalosan az instagrammnal hogy az eszkozt blokkoljak, csak ip ban letezik elvileg, utana neztem…
ápr. 16. 10:42
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Inkább nem kellene szabálysértö módon használni a fiókodat
ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Be akartam lepni a szemelyes fiokomba amit 7 eve hasznalok, masik email cimrol volt,(ezen a telefonon be sem leptem soha arra a fiokra) azt is kibannoltak instant abban a pillanatban amint beirtam a jelszot…
ápr. 16. 10:52
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz segiteni inkabb maradj csondben mert nincs hozza kozod mit csinaltam..
ápr. 16. 10:53
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak IP ban lenne, megkerülhetnéd másik hálózatból. Elmész egy közösségi helyszínre ahol van nyílt wifi, és onnan működne. Sok oldal beégetett eszközazonosítókat is figyel majd tilt, és azt nem tudod hamisítani, csak cserélni. Van ahol ezek kombinációja alapján is tiltanak, így ha csak 1 tiltott elemet is használsz egy új környezetben, arra is kiterjed a tiltás. Ezért az összes eszközt és azonosítót (e-mail címek, jelszavak) le kell cserélned ami érintett volt a tiltásban, és nulláról kezdeni.
ápr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Úgy hogy meg sem szólalsz.
ápr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

És mit csináltál ehhez? Inkább azt nézd meg. Mert itt valami szabályt nagyon durván megszegtél. És ha veszel is új telefont, és megpróbálsz belépni azzal a régi fiókjaid egyikébe egyből rájönnek, hogy Te vagy és az új telódat is tiltani fogják. És azért egy ilyet összehozni elég komoly dolgot kellett csinálni.


És legalább megtanulod, hogy ne az instagram legyen az egyetlen bevételed...

ápr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

6. Ertem azthiszem, koszonom :/


8. Nem gondolod komolyan h elfogom mondani ?? Te nem tudsz tullepni ezen? Tanarneninek nem mondasz meg esetleg azzal az alszent arcoddal? :D Te a kerdest sem erted, hogyan lepnek be uj teloval regi fiokba, ha toroltek vegleg ? Hagyj mar logva..

ápr. 16. 12:07
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
9. Kiakadás helyett a felelősséget kéne inkább vállalni, nagy arc.
ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!