Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az MSN-emmel az lenne a gond...

Az MSN-emmel az lenne a gond hogy nem akar bejelentkezni.80040154 Hibakódot ir ki! Hogy lehet ezt kijavítani?

Figyelt kérdés

Már 10szer letöröltem zap-al, ujrainditottam a gépet, és feltelepítettem de nem jó, mindig ugyan ez a hiba! :( Próbálkoztam avval is amit az msn kiadott linket hogy azok az információk szerint próbálkozzak, de ugy sem lett jó :( itt a link ha valakit érdekelne: [link]

Ha valaki találkozott ezzel hibával, és ki is tudta javítani az legyenszíves ossza meg velem is a módját :) Már unom a sok probálkozást :S a választ előre is köszönöm!


2010. okt. 27. 15:42
 1/3 bp1985 ***** válasza:

A kereső mire van szerinted bal oldalon?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=80040154&sbm..


Tessék, 5mp volt beírni, és rányomni.

2010. okt. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már megtettem, és minden info amit találtam nem oldotta meg a problémát! :S
2010. okt. 27. 15:57
 3/3 A kérdező kommentje:
A gond nem oldódott meg, még mindig fennáll...de az msn portable működik, már be tudok jelentkezni.
2010. okt. 31. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!