Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy nézhet ki ez az ember?...

Hogy nézhet ki ez az ember? Youtube tartalmakat készít.

Figyelt kérdés
Csatornája: Nuke's Top 5. Paranormális dolgokról készít videókat, elég népszerű. Na de sosem mutatja az arcát, ugyanis ő csak egy narrátor, a videókban nem szerepel. Nagyon szeretem a videóit és épp ezért kiváncsi vagyok hogy hogyan is nézhet ki. Hogy/hol tudnám megnézni, hogy hogy is néz ki valójában?

ápr. 17. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a távolbalátó üveggömböm szerint 2 füle és 2 szeme van de csak 1 orra és egy szája..

Persze lehet hogy tévedek.

ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hahaha.. nagyon vicces.
ápr. 17. 11:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem akarja, hogy tudd, hogyan néz ki, ezért nem mutatja meg magát. Nekem is van olyan névtelen csatornám, ami nem köthető hozzám semmilyen formában és legfeljebb néhány barátom tudja, hogy én csinálom, de még az ismerőseim többsége sem.


Pamkutyáék éveken át titkolták a valódi nevüket és nem vették le a napszemüveget a videóikban (meg másokéban sem).


Ha valaki tudja is, hogy kicsoda, az adatvédelmi törvényeket sért vele, ha az illető engedélye nélkül elárulja, mivel ez személyes adat.

ápr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De Radics Peti egyik percről a másikra felfedte magát. Volt maszk, nincs maszk. Nem igazán értem, hogy mire jó ez a titkolózás. Nekem is van csatornám, metál covereket csinálok, gitárral, billentyűvel. Nekem látszik az arcom, nem titkolom a kilétem.
ápr. 22. 08:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinek a saját döntése. Aki akarja, megteszi, aki nem az meg nem. Vannak, akik megtették, mások meg nem. Mindenkinek meg van a maga indoka a saját döntéseire.


Nem feltétlenül kell racionális ok a döntésre. Lehet, hogy valakinek saját magával is gondja van, pl. tükörbe nézni se szeret, de ugyanúgy lehet hogy enélkül is van zaklatója és nem akar még több felesleges problémát az életébe. Az is lehet, hogy a munkahelye miatt nem csinálhatna semmi ilyet, de amíg nem tudják, nincs belőle baja.


Azt is vedd figyelembe, hogy egészen más az élet és a külső hatások, ha csak az ismerőseid nézik a videóidat és teljesen más, ha több tízezer-százezer ismeretlen ember az ország minden tájáról.


Miért nem kérdezd meg kommentben, hogy miért nem mutatja meg az arcát?

ápr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért mert minden videója alatt több ezer hozzászollás van, és pl. ha én vagyok a 15ezredik hozzászóló, azt nem bíztos, hogy látja.

Egy nap alatt már enyi hozzászólás lett: [link]

ápr. 22. 10:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk amit linkelsz a képen az nem 15e csak 3e, ami azért nagyságrendi különbség, de vitathatatlanul sok.


Ennyi üzenet között valóban “nem biztos, hogy látja”, ha felteszed a kérdést.

Viszont, ha nem teszed fel, akkor biztosan nem látja. Ez a döntés a tiéd.


Én több népszerű YouTubertől kaptam már választ. Viszont én is kaptam már olyan kérdést, kommentet, amire nem tudtam/akartam válaszolni.

Többek közt egy ilyen kérdésre sem nagyon tudnék mi értelmeset válaszolni, hogy miért nem mutatom meg az arcomat.


Miért kéne egy ilyen videósnak megmutatnia az arcát? Nem róla szólnak a videók, nincs semmi jelentősége, hogy ő hogyan néz ki.


Én mondjuk azt se tudom megérteni, miért néznek ilyen videókat az emberek, de ez ízlésbeli kérdés, ilyesmiről nem vitatkozunk.

ápr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez csak egy példa volt, hogy én vagyok a 15E-dik hozzászóló.

"Én mondjuk azt se tudom megérteni, miért néznek ilyen videókat az emberek, de ez ízlésbeli kérdés, ilyesmiről nem vitatkozunk." Mert én szeretem a paranormális dolgokról szóló videókat/dolgokat. És így van, ilyenen hülyeség vitatkozni. Én ezt szeretem, másik az autókról szóló, másik meg a főzésről szóló videókat nézi.

ápr. 22. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!