Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A név nélküli bejegyzés...

A név nélküli bejegyzés hogyan működik Facebookon?

Figyelt kérdés
Nyilvános csoportba szeretnék kiírni név nélkül egy bejegyzést. Nem vagyok tagja a csoportnak, de hozzá lehet szólni úgy is. Ha beállítom a név nélküli közzétételt, akkor sem az ismerőseim, sem a csoport tagjai, tehát lényegében senki nem látja a valódi profilomat és profiladataimat? Kényes témáról van szó.

ápr. 17. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Senki nem látja a nevedet, és üzeneteket se tudnak küldeni privátban.
ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha név nélkül posztolsz, akkor kizárólag az adminok és moderátorok látják, hogy ki vagy, de mások nem. A csoportban úgy fogsz megjelenni, hogy "Névtelen" és a profilképed is el lesz rejtve. Ha egy ismerősöd admin vagy moderátor a csoportban, akkor látni fogja, hogy te posztoltál.


Forrás: [link]

ápr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Az nem volt világos, hogy amikor bekapcsolom a névtelen módot, akkor erre figyelmeztet:


"A név nélküli bejegyzésben megadott adataid alapján mások kikövetkeztethetik, hogy ki vagy."


De nem értem, milyen adatokról beszél. Nem kell kitöltenem semmilyen profiladatot.

ápr. 18. 15:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a "profiladat", hanem a bejegyzésben megadott adataid alapján lehet kikövetkeztetni, hogy ki vagy. Pl.: "Így már én is jártam. De az aszódi obis kollégáim csak azt látták rajtam, hogy most nálam a lyukas ülepű farmer a menő - pedig csak nem vettem észre, hogy kiszakadt."
ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!