Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen csoportokba írt bejegyz...

Milyen csoportokba írt bejegyzéseimet láthatják azok az ismerőseim akik nem is tagjai a csoportnak? Face...

Figyelt kérdés
ápr. 18. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:

A nyílt csoportok esetén a hírfolyamukon vagy min tudtommal nem jelenik meg, ha te aktív vagy egy csoportban. De, attól még láthatják az aktivitásod, ha rátalálnak a csoportra, elvégre nyílt.


Ha zárt a csoport, akkor semmit nem látnak addig, amíg ők sem tagjai a csoportnak. De szerintem onnantól kezdve hogy ő is a csoport tagja, akár nyílt, akár zárt, már értesítőt is kap arról, hogy kommenteltél vagy posztoltál. Egyik ismerősöm legalábbis elég hamar lájkolja néha a kommentjeim, amikor nagy ritkán aktív vagyok, mert ő is tagja a csoportnak.


Én tipikusan egy ilyen háttérben Facebookozó vagyok, aki tagja több csoportnak, követ sok oldalt de talán havi 1x kommentel pont emiatt, mert nem akarom, hogy az ismerőseim minden rezdülésemről tudjanak. Bár szerintem pont leszrnák mert amúgy tényleg csak ismerősök vagyunk a 3/4-ével, de amúgy rá sem írunk egymásra, hogy mi újság. Majd pont az fogja érdekelni, hogy a horgász hírekhez hozzászóltam. :D

ápr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!