Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi baja van a Copilotnak?

Mi baja van a Copilotnak?

Figyelt kérdés

Szerettem volna generáltatni vele egy képet, amin az látható, ahogy egy jóképű fiatalember átváltozik furry rókává.

Erre kiírta, hogy sajnálja, de nem tud segíteni, és új témakört kellett kezdeni! Utána megkérdeztem, hogy miért nem segített, még meg is indokoltattam vele, de csak annyit mondott, hogy próbáljuk megint. Hát megpróbáltam, leírtam, hogy először róka fülei nőjjenek, aztán róka farka, és így tovább, de megint ugyanaz lett a vége. Aztán megint megpróbáltam, de végül megint ugyanaz történt.

Eddig mindig megcsinálta nekem a képeket, mindenre válaszolt is, de ezt a világért se hajlandó megtenni, hogy ilyen képet generáljon. Pedig szerintem rendben lenne, főleg, hogy rajzfilm stílusban kértem... Vajon a fizetős, horror árú ChatGPT hajlandó lenne ezt megcsinálni? Most csak ezért nem akarok egy vagyont elszórni rá, hogy kipróbáljam... Bár erősen kétlem, mert a Copilot ugyanúgy egy ChatGPT + DALL-E kombináció...



ápr. 19. 18:39
 1/3 anonim válasza:
0%
az a legnagyobb baja h létrehozták
ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld itt:

[link]

ápr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy kell körülírni hogy az nsfw szűrőbe ne akadjon bele. Amúgy hihetetlen dolgokra képes az Dall-e 3
ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!