Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Szóval nyitottam egy új youtube csatornát és tettem föl 3hét alatt rövid videókat elèrtem vele 3 hét alatt a 610 feliratkozót és gondoltam csinálok egy misztikus videót (csak arról szól a csatornám)

Aztán gondoltam csinálok egy hosszú videót telefonnal hogy kipróbálom a Randonauticát de nemtaláltam semmit amúgy és nemtudom hogykell profin szerkeszteni pedig pl a Markyfilms csatorna is olyan profin megszerkeszti hogy az félelmetes megkèrdeztem tőle privátban hogy milyen appot használ a szerkesztéshez mondta hogy Filmora de egyszerűen nemtudom hogykell kivágni az olyan részeket a videókból amik ugye elrontottam pl ilyenkor nehezen tudok beszélni mert videóban zavarban vagyok xd de ez bárkivel előfordul és beszélni egyáltalán nem szoktam a videóban egyszer próbáltam de szar lett így kitöröltem szóval beszéd nélkül szoktam videózni

elsőnek egy Redmi telefonnal videóztam nem jött feliratkozó se megtekintő miután megvettem az S23 Ultrát jött 610 feliratkozó 3 hét alatt és a rövid videóimon több mint 60 ezer megtekintő van de hosszú videókon kb 50 vagy 15 de annál több nem és egyszerűen nemértem mitcsinálok rosszul hogy a hosszú videóimat nemnézek valaki légyszíves adjon màr tanácsot mert mingyárt felrobbanok előre is köszi

Sőt tippeket is adhattok hogy pl hogyan lehetne fejleszteni a csatornát a leírtak alapján mert sajnos nem oszthatom meg a csatornàt sem ide sem privàtba nembízok meg a mai emberekben!



ápr. 20. 12:53
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Amúgy más Randonautiác videónál több ezer megtekintő van nkm meg 15Jött csak
ápr. 20. 13:13
 2/18 anonim ***** válasza:

Mert a shorts videókat csak úgy random feldobja a feedben az embereknek. Van is olyan rész az elemzésben (YT studio), hogy a nézőid hány százaléka ugrotta át, és hányan nézték végig. Plusz, tudsz kapcsolódó videót kapcsolni a shortsodhoz. Lehet egy másik short, de lehet hosszú videó is, így tudod átirányítani a közönséged a hosszú videóidhoz is.

Egyébként teljesen mindegy mivel kamerázol, tesóm Redmivel kamerázik és jönnek a feliratkozók neki is. Annyi a lényeg, hogy jól legyen megvágva.

Én is Filmora-t használok, és én úgy vágok ki részt, hogy levágom addig ameddig nincs ott a baki, utána beillesztem megint a videót, és úgy vágom hogy az a baki utántól kezdődjön.

ápr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ertem de amúgy a S23Ultra jobb teldfon 8K felvételt is tud készíteni plusz ha beteszem pl uszodába medence alá semmi baja nem lett a telefonnak múltkor betettem mikor úszni voltam és ugyanúgy tudtam nyomkodni a telefont a vízalatt sőt zenét is tudtam bekapcsolni és hallgatni csak a nyomás miatt halkabb volt a zene szóval az a lényeg hogy pár órán keresztül bent volt a víz alatt a telefon és semmi baja nem lett ezt megérte megvenni

meg van egy olyan kamera funkciója is amivel kevésbé látszik hogy pl járkálsz a videóban hogy ugrál a felvétel és olyan mintha magától mozogna a felvétel és mintha nem én irányítanám én tartalom gyártó szeretnék lenni és a mellette lévő munkám a fotós lenne mert mániám a fotózás én amúgy szeretem nagyon az elhagyatott helyeket és fogok is menni méghozzá egyedül hogy több legyen a feliratkozóm mert nincs olyan youtuber aki ne menne egyedül ilyen helyekre mindenki csak több emberrel megy és én szeretnék lenni az a ember aki az egyetlen ember hogy egyedül megy ilyen helyekre van egy elhagyatott házas videóm is de az nem lett a legjobb de azért kiteszem majd zenével plusz arra gondoltam hogy videó kezdéshez teszek ki intro videót is intro zenével hogy mégizgalmasabb legyen a videóm.

ápr. 20. 13:43
 4/18 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Értem, nyilván jobb a minőség, de nem feltétlen azt nézik az emberek. Legalábbis itthon.


Ha érdekel a videózás és fotózás, akkor ajánlok egy youtubert, akit érdemes nézned: https://www.youtube.com/@SzaboViktorYT


Ja, és tudom mit írtál, de érdekel a 3-as válaszod alapján a csatornád. Leírod privátban?

ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

neharagudj de nem írhatom le biztonsági Okok miatt én azt szeretném hogy maguktól találjanak rá az emberek a csatornámra.

nem szeretek Promózni.

Remélem megérted.

ápr. 20. 16:36
 6/18 anonim ***** válasza:

YouCut videószerjesztő appot használok. lehet vágni, zenét, hangokat, szövegeket bele tenni. volt h egy vízjelet is ki tudtam egy videóból szerkeszteni.

gyors youtube megosztás is van.

ápr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Google Play

YouCut - Video Editor & Maker

4.8

(7,1 M)

ápr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ápr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

5# Persze megértem. Legalább jót ajánlottam? (nem az én csatornám, ha félreértenéd, én közel se vagyok 50K-hoz)


De azt legalább leírod hogy milyen témával foglalkoznak a publikus videóid?

ápr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

nem tökmindegy???

kérdezett valamit és az ő kérdésére kell válaszolni. Miért van az h mostanság a kérdezőt is kifaggatják?

leírta h nem itt akarja publikálni magát.

ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!