Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Speedtest-ben a "download...

Speedtest-ben a "download latency" mit jelent és a 384 ms soknak számít egy 248 Mbit/s esetén?

Figyelt kérdés

Szerintem valami nem okés a netemmel. Otthoni kábelmodemes Vodafone netem van és utóbbi időben azt vettem észre, hogy több weboldal is borzasztó lassan tölt be (gyakori kérdések pl. elviselhetetlenül lassan).


Csináltam egy speedtestet és 248 Mbit/s jött eredményül (ami még okés), de a 384 ms download latency az csak szerintem pofátlanul rossz érték?


Miért ilyen magas a ping? A szolgáltató elképzelhető, hogy átb*sz?

Mit tegyek, hogy normális legyen a netem?



ápr. 20. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez sok, de nem ettől lassú. Valószínűleg műszaki hiba van.
ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálj ki VPN-t esetleg, nézd meg hogy akkor gyorsabban töltődnek-e be az oldalak.


Például Protonvpn, vagy Cloudflare Warp mellett próbáld ki.

ápr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2: Akkor már hetek óta műszaki hiba van? És mi van akkor ha csak nálam? Mit mondjak a Vodafone-nak?

Azt se tudom mi a baja

ápr. 20. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!