Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hangomat hogyan tudom elváltoz...

Hangomat hogyan tudom elváltoztatni akár pl énekes hangjára vagy Markyfilms youtube videós hangjára? Egy álmom válna valóra! Tiktokon rengeteg követőm lenne ha le utánoznám Marky hangját csak sajnos azt nemtudom!

Figyelt kérdés

Mivel fiatal is vagyok és fiú de vékonyka hangom van!


17 vagyok:/

De mind1 nem ez a lényeg hanem ah hogy Markyfilmsre szeretném megváltoztatni illetve szerkeszteni a hangom aki tudna ebben segíteni vagyis alkalmazásokat oldalakat küldeni annak ezer köszönet!



ápr. 21. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hangodon múlik, hogy rengeteg követőd lesz, vagy nem... 17 évesen nem lehet már annyira gyerekhangod. Nekem sem volt baszó férfias hangom még 17 évesen, viszont kicsi megerőltetéssel simán képes voltam ilyen cinematikus előzetes beszédhangot imitálni... Ha a hangsúlyozod és a videód is jó, akkor sikeres leszel. Ha nem, akkor ezen nem a hangod mélysége fog változtatni...
ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elvileg sokan szeretik a különleges embereket akik különböznek másoktól és szerintem a hang is számít milyen hangja van az illetőnek illetve a beszéldkézsége is.

Én egytől félek hogy negatív kommentek jönnek a hangom miatt lehet én hallom furának a hangom lányosnak mások nem hallanák így de én szerintem ezis beleszámít amit írtam.

Mindenálmom hogy vlmilyen videószerkesztésben megtudnám változtatni a hangomat többször láttam olyan videókat tiktokon ahol pl azahria hangját változtatták meg spongyabob hangjára én pl az én hangomat szeretném megváltoztatni vagy azahriára vagy Marky hangjára.

ápr. 21. 15:19
 3/7 A kérdező kommentje:
Inkább téged kéne fejbe rugni amiért ilyen szemét k*csög vagy🤗
ápr. 21. 16:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak írom
ápr. 21. 16:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyi, ha félsz a negatív kommentektől, akkor eleve ne kezdj tartalmat gyártani. Ha van egy nagyobb közönséged, akkor biztosra veheted, hogy megjelennek az utálók. Legyen a tartalmad bármennyire is jó, mindig lesz valaki, aki szerint kfogásolható lesz és bele fog kötni. Ha nem bírod a negatív kritikát, akkor bele se kezdj, vagy tanuld meg kezelni... Ezért nem való mindenkinek a híresség, mert sokan beletörnek abba, hogy vannak, akik nem szeretik...


Egyébként mennyire magas a hangod, hogy ennyire gáznak érzed? Csak kíváncsiságból kérdezem.


(1-es voltam)

ápr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki útálja saját testét vagy hangját az eleve orvosi eset..
ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Őszintén megmondom nincs semmi bajom a hangommal csak videóban hallatszik másképp de egy próbát megér legfejjebb kikapcsolom a hozzászólásokat.
ápr. 22. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!