Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » File2share egy csaló oldal?

File2share egy csaló oldal?

Figyelt kérdés

Szóval le akarok tölteni valamit a File2Share oldalról, van 2 linkem, de erős a gyanúm, hogy csaló az oldal, kicsit emlékeztet a zippyshare oldalra.


Van valakinek tapasztalata, vagy ismeri ezt az oldalt?



ápr. 21. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi lehet csaló benne? Az összes ilyen fájlmegosztó tárhely ugyanígy működik. Van egy gomb amivel ingyenes módban irtó lassan tudsz letölteni, és egy másik ahol prémium csomag vásárlásával pár másodperc alatt lejön.

Az, hogy mi van a letöltendő fájlokban, már független a megosztótól. Ők csak a felületet biztosítják.

ápr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, első válaszoló, nekem gyanús. Hiába is van recaptcha, megerősítettem, hogy nem vagyok robot, és egyből azt írta hogy download fail, de mégis még valamit meg kellett erősítenem
ápr. 21. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Link nélkül nehezebb válaszolni. Olyan kamu oldalak léteznek, amik látszólag műveletet végeznek, de a végén el akarnak irányítani valamilyen fizetős felületre. Olyan tartalmakat szoktak ilyenekre kirakni, ami nem létezik, de a látszatát meg kell adni. Például mindenféle illegális dolgok: fizetős játék törése, hack, csalás, jelszólopás, hozzáférés más fiókjaihoz stb. Itt jobb esetben csak pénzzel húznak le, rosszabb esetben vírust töltesz le.

Az sem jó jel, hogy rákeresve a nevére véletlenül sem az oldal jönne be találatként, hanem mindenféle scam, víruskereső, megbízhatóságot ellenőrző felületek.

ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!