Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet ez hogy egy nap...

Hogy lehet ez hogy egy nap alatt kerestem 200Dollárt egy alkalmazással?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az hogy egy reklámban megjelent egy alkalmazás ilyen pénzkeresős alkalmazás és lehet vele pénzt keresni elvileg én nem hittem ebben mert sok csaló alkalmazás van és ugye az idő pénz...

Szóval letöltöttem tettem egy próbát és 1napig megállás nélkül játszottam vele amúgy jó játék megminden szóval egy napig játszottam vele és sikerült elérnem a 200Dollárt ki is utaltam és most hogy ránéztem a PayPal számlámra 200Dollár van rajta ez hogy???

Majd kiugrik a szivem az örömtől....

Egyszerüen felsem tudom fogni

70EzerFt összesen 200Dollár

Hát ez nagyom durva plusz lehet nyerni az alkalmazáson belül ilyen okos eszközöket iphone 14 Pro Maxot aztán iPad Pro meg efèlèk èn amióta megkaptam a kifizetèst èn azóta folyamatosan csak játszok és játszok ma reggel óta ezt csinálom aztán most össze gyűjtöttem 50,000 pontot ès az pontot ès el kell èrnem a 400Dollárnyi összeget hogy kitudjam utalni a pénzt összesen 80Ezer pontot kell össze gyűjtenem hogy kitudjam utalni a 400Dollárt

Valaki kérem mondja már el hogy lehetséges ez hogy egynap alatt ennyi pénzt kerestem mert mingyárt szétrobbanok az örömtől!



ápr. 25. 12:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehetséges, mert nem életképes üzleti modell a semmire pénzt szórni, főleg ilyen sokat. Vagy ügynök vagy, aki az átverést akarja így elhinteni a naiv olvasóknak; vagy nem történt meg az eset.
ápr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Aktív Szál ***** válasza:
92%

Garantálom neked, hogy nem fogsz belőle egy fillért sem látni. Az a Paypal egyenleg, amit látsz, nyilván nem a valódi Paypal.


De ha mégis kapnál pénzt, javaslom, hogy magyar nyelv és helyesírás tanfolyamra költsd!

ápr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

nem valódi?

Pedig látom hogy rajta van

És nincs semmi baj a helyesírásommal!

Az hogy egykét szót elírtam az nem jelent semmit!

ápr. 25. 12:34
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

"sikerült elérnem a 200Dollárt ki is utaltam..."

vs

"el kell èrnem a 400Dollárnyi összeget hogy kitudjam utalni a pénzt"


Érzek itt némi ellentmondást.

ápr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Az összes ilyen rendszer úgy van megcsinálva, hogy minél kevesebb pontot tudj minél hosszabb időszak alatt összegyűjteni. Ezen kívül vannak kifizetési limitek, majd a végén még olyan extrákat is hozzá szoktak tenni, hogy előbb meg kell hívnod X embert, vagy hozzá kell adnod egy USA-beli telefonszámot a hitelesítéshez és kiutaláshoz.

A legtöbb ilyen oldalon több hónap alatt lehet pár dollárnyi kreditet végül beváltani, nem pedig 1-2 nap alatt több száz dollárt. Egyrészt azért, mert akkor mindenki ezt csinálná és kiforgatják az összes pénzéből a szervezőt, másrészt egy olyan rendszerben ahová te nem töltesz fel pénzt, nincs is miből fedezni a játékosokat. Azt leszámítva, hogy az alkalmazások amiket letöltetnek veled és azoknak ész nélkül megadod a világ összes engedélyét, meg tudják szerezni a készülékeiden tárolt adatokat és kereskedni vele.

ápr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Aktív Szál ***** válasza:
89%

"Pedig látom hogy rajta van"

Tehát: belépsz a saját Paypal accountodba, abba, ami már KORÁBBAN is megvolt és NEM ezen az akármilyen oldalon keresztül regisztráltad és ott látod, hogy érkezett egy 200 dolláros tranzakció és látod az egyenlegednél?


"És nincs semmi baj a helyesírásommal!"

Természetesen. Dunning és Kruger üdvözöl!

ápr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Akkor ez nem az a nyeremény?

Hanem az korábban is ott volt?

Már kezdtem örülni hogy tényleg megkaptam a kifizetést:(

Ezekszerint mégsem

ápr. 25. 13:28
 8/26 anonim ***** válasza:
85%

Könnyű pénz mögött mindig van valami sunyiság, manipuláció, megvezetés vagy el nem mondott információ.


Nyilván az olyan emberek esnek bele, akik nem tudják kiszűrni a csalás vagy megvezetés mivoltát, és csak a "pénz" lebeg a szemük előtt és nem látják a fától az erdőt.


Ilyen az is, amikor a PayPal felületét másolják le, és hitetik azt, hogy az a valós PayPal. Ezt csinálják banki csalásoknál, hogy jön egy email: "Veszélyben van a fiókod, nézd meg a sikeretlen tranzakciókat." Majd adnak egy link-et, hogy bejelentkezz a kamu-bank oldalon (ami a csalóké), és megadj minden adatot is.


Nyilván van agresszív, puhatolózó és hosszú távún megtévesztő. Rövid életűen egyszerre nagy pénzre hajaz, míg a hosszan tartó több kicsire. Még, ha nem is elsőre pénz a cél, van attól még más "fizető" eszköz is:

- Személyes adatok

- Ismeretségi köröd (ebből is lehet adatbányászatot csinálni)

- Közösségi profilod társítása


Lényeg, hogy "fizess" valamivel, amivel ők jogszerűtlenül kereskedhetnek vagy kielemezhetik, hogy mire vagy érzékeny és arra fogsz költeni.


Számos variációja van, de az könnyű pénz mögött mindig van valami.

ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
Ha viszont egy Paypal-hoz hasonló kamu oldalra léptettek be, ott már felmerülhet hogy az adataid megadásával kicsalták a hozzáférést. Első figyelmeztető jel, ha egy linkrövidítővel elrejtik milyen oldalra vezetnek át, ott pedig nem nézed meg hogy mi a link, mert az ismerősnek kinéző felületnél nem gyanakodsz semmire. Elég csak a paypal.com helyett egy paypaI.com-ot csinálni.
ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Ertem hát akkor jobb ha törlöm a PayPalt mert lehet hogy a kamu verziót töltöttem le
ápr. 25. 14:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!