Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A 18+-os chatgpt ai-ok fel...

A 18+-os chatgpt ai-ok fel tudják rakni internetre a kérdésemet?

Figyelt kérdés
Ugye vannak ezek az felnőtt tartalommal kibővített online chatbotok, én kérdeztem is tőle csak az a baj hogy egy két bizalmasabb dolog volt benne (nevek). Félek hogy fel tudják rakni az internetre. Megbízhatók ezek? Kikerülhet bárhová?

ápr. 26. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki, igen.
ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, minden további nélkül.


Az eredeti ChatGPT fel is hívja a figyelmet arra, hogy ne adj meg bizalmas adatokat chat közben.

ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem egy általad kezelt, ráadásul meg nem nevesíthető/nehezen elszámoltatható 3. féltől származó szolgáltatást használsz, ezért igen, fennáll a veszélye annak, hogy a kérdésedben megadott dolgok nem megfelelő emberek kezébe kerülnek.


Ezen adatvédelmi aggályok miatt (is) volt Olaszországban blokkolva az OpenAI ChatGPT nevü szolgáltatása:

[link]


Éppen ezért:

- ne adj meg kényes, személyes adatokat az ilyen szolgáltatásoknak

- ilyen célra használj saját gépeden futtatható megoldásokat (például llama.cpp-t - [link] )

ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Olvasd el a szerződést! Technikai akadálya nincs, és én nem is bíznék meg benne. Annyi, hogy amiből nincs hasznuk, arra kapacitásuk sincs. Jellemzően prifilozásra adják el az adatod, hogy releváns reklámokat tudjanak az arcodba küldeni
ápr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem valami nagy számot kértem. Csak egy tanár diák párbeszédet amiben igazából csak az én nevem volt benne meg a tanáré. Valamint a csomó autocorrect miatt inkább csak gáz és nyelvtanilag sem helyes igazán. Így szerintetek van kapacitásuk felrakni valahova?
ápr. 26. 15:24
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
De gáz vagy b+!!!
ápr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
A fantázia halott... :( RIP
ápr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Cseréld ki a neveket dzsoni, majd helyben visszacseréled használat előtt.
ápr. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!