Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen magyar chat oldalak...

Milyen magyar chat oldalak vannak manapság?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy melyik lett volna a legjobb kategória.


Amiket ismerek: Anotalk, Chat.hu, Bázischat, Dumanet chat



ápr. 27. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális egy sincs, ahol nem csak néhány ember írogat a semmiről.
ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Én az Anotalkot ismerem, nem egy beszélgetőtársat találtam már ott.

Anno a Chat(.)hu-ra is regisztráltam, de a parasztok könyves reklámokkal árasztották el a levelesládámat (vagy is valami partnerük), így már magam sem tudom, hogy hogyan, de töröltem magam róla.

ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A chat.hu a legalja a chat oldalaknak. Pedig állítólag ott regisztráltak a legtöbben. De viszont egyszerre nincsenek 50-100 embernél többen manapság. Azoknak is egy része bot, amivel beírnak valami lejárató szöveget valakiről, és a bot azt írja ki a falra folyamatosan. De amúgy is van jó néhány ember, aki folyamatosan beleköt mindenkibe. Ha eredeti fotót raksz ki magadról, azt lelopják és néhány vicces szöveg kíséretében kigúnyolnak, ha nem vagy szimpi egyes tagoknak, akik maguknak képzelik az oldalt. Amúgy nincs emberi moderátor, csak bot, és szürné a csúnya szavakat, de már könnyen ki tudnak játszani mindent. Letiltatni se lehet a chat fő gonoszait, vagy jelenteni, mivel pár perc egy új regisztráció. Egy ilyen főgonosszal összekülönböztem, mert azt hitte hogy egy régi úgymond ellensége vagyok más regisztrációval, és mindennek elhordott, próbált kigúnyolni, fogást keresni rajtam stb. Azóta nem járok oda, csak fél évente felnézek, hogy változott-e a helyzet pozitív irányba, de azt tapasztalom mindig, hogy a legalja alá is lehet süllyedni még lejjebb.
ápr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Normális egy sincs, ahogy korábban írták, sajnos a chat egy halott műfaj, nem igazán van igény rámanapság.

30-as vagyok, és a mai napig szoktam találkozni két olyan emberrel, akit a chat.hu-n ismertem meg. Viszont 10 éves otthagytam a chatet, mert teljesen elnéptelenedett. Pár hónapja felnéztem, de katasztrófa már az egész. Fent vannak max. 100-an (régen fősuli alatt 2-3000en voltak délelőtt), nagy részük bolond, akinek van egy rakás nickje és az egész életét ott tölti.

A gyaloglónak meg jó pár éve egy elmebeteg lett tulaja, aki mindenkit kitiltott és lehetetlenné a regisztrációt. Nem is tudom, működik-e még egyáltalán, mert kb. mindenki otthagyta.

máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!