Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hova tudok írni ilyenkor?Vissz...

Hova tudok írni ilyenkor?Vissza kapom a youtube csatornámat?

Figyelt kérdés

Van egy 40ezer feliratkozóval rendelkező csatornám és van egy másik csatornám ami a fő csatornám és ahozz van kapcsolva a 40ezres.Ma reggel azt vettem észre,hogy jött egy email,hogy azt a főcsatornámat törölték,nem is volt rajta semmilyen tartalom és 0 feliratkozó volt rajta.Fellebeztem és azt írták,hogy véglegessen törlik.Ezzel nem is lenne baj,hisz nem volt rajta semmi,de az viszont baj hogy a 40ezres csatornám hozzá volt kötve és így ezmiatt nem tudok hozzá férni,mert ugye azzal az emailel kell bejelentkeznem hozzá amit töröltek véglegessen.Telefonon még a studioba be vagyok jelentkezve meg onnan tudnék feltölteni videókat,de ha letörölném már nem tudnék vissza jelentkezni.

Mit tudok ilyenkor csinálni?(40ezres csatornámat ugye nem törölték.Másikkal meg nem tudom mi bajuk lehetett,semmi nem volt rajta)



ápr. 29. 09:09
 1/8 A kérdező kommentje:
+ nekem ebből a csatornából van a bevételem is..
ápr. 29. 09:10
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos sehova. A Google kénye-kedve szerint töröl, amit akar, és support sincs.
ápr. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint a 40ezres csatorna is kuka?Még hogyha nem is sértettem azzal semmit.:/
ápr. 29. 10:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Na igen töröl amit akar, DE lehet és kell is nekik írni, ha jogos a reklamációd vissza állítják.

Belém egyszer valami távol keleti fickó állt és mindenféle bejelentéseket küldött a videóimra. És le is tiltották a csatornámat. Megreklamáltam, és vissza állították.

[link]

ápr. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2x is fellebeztem és elutasították…Nem tudom mi történhetett,üres csatorna volt,nem is kommenteltem rajta és tiltották.
ápr. 29. 13:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha elutasították a fellebbezést, az valószínűleg nem véletlen, vagy indokolatlan tiltás...

Nekem egyszer egyik napról a másikra bármilyen előtevékenység nélkül letiltották az egyik csatornámat. Nem értettem, fellebbeztem, belátták, hogy tévedtek és visszaállították a csatornát teljes egészében. A tiltásról kapsz egy emailt benne annak indoklásával. Elemezd az indoklást, olvasd át a hivatkozott irányelveket, az valószínűleg fényd derít a tiltásod eredetére.

ápr. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
“sértő vagy másokat erre bátorító tartalmak megjelenítése“ Ez volt az indok.Max arra tudok gondolni,hogy valaki belépett arra a csatornára és valami olyat kitett…Mert én azon egyáltalán nem tevékenykedtem:/
ápr. 30. 08:01
 8/8 A kérdező kommentje:
Kiderült,hogy feltörtek mert sok más social oldalamba is beléptek…Gondolom valami olyan tartalmat töltöttek fel..:/
ápr. 30. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!