Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az alábbi OTP-s hibaüzenet...

Az alábbi OTP-s hibaüzenet bank vagy szolgáltató okozza?

Figyelt kérdés

Üdv, pár hónapja PC-ről Edge böngésző, Win10 kábeles Vodafone nettel az alábbi hibaüzenetet kapom, ha OTP-s felületen akartma fizetni:


acssv.otpbank.hu


Időtúllépésre hivatkozik. Viszont pár hónapja csak OTP-s platformokat használó felületeken volt gond. Azóta a villanyszámlát se tudom fizetni, pedig az CIB-es interfészt használ. Valamint a Microsoft oldalán se tudtam a OneDrive előzesét véghez vinni csak úgy ha a mobilomat használtam. És ez az érdekes rész!

Pár hónapja még ment mobilnettel, szintén Vodás és kártyás! Vagy a mobil alkalmazáson keresztül vagy szimplán a mobilt használtam modemnek és úgy PC-ről ment minden! De kb. ezen hótól így se megy semmi! Paradox hogy a gyerek Wolton keresztül tud Mekit rendelni.

Jeleztem a hibát, képernyőképpel a szolgáltató felé, pár nap múlva jött az e-mail hogy szerintük a hiba javítva és az ügyet lezárták. Pokoli bármely szolgáltató helpdeskje, ezért is írtam ide is, hátha valaki tud valamit vagy találkozott a hibával. Valahogy trial & error-ral rá kéne jönnöm ez a bank (OTP) hibája, a kártyáé (OTP VISA) vagy a szolgáltató-é (Vodafone).


Amit nem próbáltam eddig másik böngésző. Kivétel Chrome, ami mondjuk szintén Chromium alapú. Pórbáltam Simple-el is fizetni, ahol lehet, úgy sem megy. Szerencsére az ismétlődő fizetéseket vonja. Azon gondolkodom Vodánál ha mentém a kártyát menne?



#online fizetés #acssv otpbank hu #időtúllépési hiba
ápr. 29. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A következőket nézném még meg:

- Tűzfal, vírusirtó nem zavar-e be? Kapcsold ki ideiglenesen.

- A gép dátuma helyes-e?

- Böngésző cache törlés.

- Másik laptop vagy gép ugyanazon a hálózaton.

- Router beállításokban nincs-e bármi forwarding vagy DMZ beállítva?

ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a modemet és a routert, majd vissza
ápr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1:

#1:


#1:

Nincs semmi "extra" védelem, csak a Windows 10 sajátja, de ennek mobilon akkor se kéne bezavarni!

Mindig az.

Ez mostanság nem volt, legközelebb kipróbálom!

Úgy érted másik gépet próbáljak meg, vagy nem az zavar-e be? Egy LG okos TV, egy Acer laptop és 3 Androidos mobil is ezt a hálózatot használja - mind wi-fin

Nemrég csináltam resetet, ha anno gyárilag jó volt most annak kell lennie.


#2: ez alap. :D

ápr. 30. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ez, aszsm reseteltem a routert, valami beakadt
ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!