Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csináltam egy online QRcode...

Csináltam egy online QRcode generátorral egy QR kódot, de lejárt. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Iszonyat nagy érvágás nekem, mert a ŰQR kód egy linkre mutatott, és ez volt a használati utasítás valamihez, amit eladtam, és most nem tudják használni, kapcsolat meg nincs, mert a QR kód mutatott mindenre. Hogyan járhat le egy QR kód, amikor az csak egy kódolás? A generátor becsapott, és valami áttételes dologba kódolta le valójában? Tudtok ajánlani megbízható generátort, ami ilyent nem csinál, és nem ver át?

máj. 1. 08:20
 1/3 CspCsj ***** válasza:
69%

Gondolom megvan még az eredeti link is.

Ha arra sem jelenik meg semmi, akkor maga a link "járt le".

QR kód csupán egy szöveg kép formátumban, de változatlan tartalommal.

máj. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megvan az url, működik. Én is azt hittem, amit mondasz, de nem ilyen egyszerű a helyzet. Nem tudom, hogy az elejétől fogva-e, de manapság már kétféle QR kód van, utánanéztem: a statikus és a dinamikus. Ez utóbbit cégek kínálják, és különféle utánkövetés tartozik hozzájuk, meg egyéb lehetőségek. Érdemes alaposan megnézni, hogy statikusat generálj, mert egyébként a cég kezében vagy, és az ingyenes dinamikus lejárhat. Én is így jártam, bár nem tájékoztattak róla.


Azt mondjuk nem értem, ha valaki nem ért a témához, akkor miért válaszol.

máj. 1. 09:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt ez a szokás, mindenki odaugat meg büfög a kérdések alá, akkor is, ha gőze sincs a dologról.
máj. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!