Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik ténylegesen ingyens...

Létezik ténylegesen ingyens vírusírtó Windows alá? Ami korlátozott funkcióiban, de nem trial verzió, hanem akármeddig használható.

Figyelt kérdés
Most olvasom a hetedik vagy lejárt vagy átverős cikket, amiben konkrétan azt írják, hogy a legjobb ténylegesen ingyenes vírusírtók listája, és a lista összes elemét kipróbáltam/megnéztem, de egyik sem az!

máj. 11. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Beépített Windows Defender.
máj. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Defender, ingyenes teljes verziós, és jobb mint a többi "ingyenes". Jobbat leginkább pénzért kapsz. De felelős használat mellett a Defender is "megvéd". Felelőtlen mindenhonnan letöltött dolgok ellen a drága sem véd meg. Mert mindig nyekeregni fog, hogy veszély. Aztán kikapcsolod (láttam ilyet) 🤣
máj. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
A Windows Defender nem vírusirtó. Mindent átenged, legfeljebb a torrentet blokkolja néha. Nekem a Bitdefender eddig bevált.
máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
36%

nem tudom milyen oldalakat nezegethetsz kerdezo...


viszont az is lehet hogy te nem ertesz valamit az adott irto oldalan (mert hogy hivatalos oldalarol kene leszedni!)

vagy a programban


magan oldalon es a programban is sulykoljak a fizetos teljes verziot minden modon

de ettol meg van majd minden irtonak ingyenes verzioja ami barmeddig hasznalhato frissitheto

szoval te valahol nagyon rossz helyeken jarhatsz

máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A Windows a sajátját nem engedte miután valamit váltottam, már nem tudodm mit. Kellett egy program talán ami nem volt benne a Windows Appstore-ba vagy nem tudom hogy hívják, és onnantól már nem véd. Pedig valami tök alap programról volt szó nem torrent és hasonlók.
máj. 11. 18:26
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát itt a Bitdefender honlapja, én is néztem már, nem látok ingyens verziót!


[link]

máj. 11. 18:29
 7/11 A kérdező kommentje:
Bitdefender Antivirus Free Edition for Windows 2021 óta nem elérhető és nem frissítik. Imádom , amikor olyanok válaszolnak, akik nem értenek hozzá.
máj. 11. 19:05
 8/11 anonim ***** válasza:

A Defendert nem kell letölteni, az a Windows része, ha nincs más "vírusirtó" default teszi a dolgát.

[link]

máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem magyarázza már nekem valaki, hogy a Microsoft Deffender megvéd, mert megnéztem, és 97 kb az egész program, amikor más viruskeresők tipikusan 100-200 Mb-ot foglalnak!!
máj. 11. 19:19
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A Windows a sajátját nem engedte miután valamit váltottam, már nem tudodm mit.

Ez a gond, hogy csak vakon kattintgatsz.

máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!