Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor lesz olyan hogy az...

Mikor lesz olyan hogy az internet a természetben is elérhető lesz?

Figyelt kérdés

Vannak olyan helyek ahol nincs térerő.


Hogy ott is lehessen online rádiót hallgatni FM transmitterrel.



máj. 18. 15:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Mi van? Az internet nem természetes dolog, hanem emberi találmány ami fenntartás (pl. áram) és karbantartás (pl. konfigurálás) nélkül nem tud üzemelni.


Kezdjük ott, hogy maga az internet fogalmával sem lehetsz tisztában, nem hogy a működésével, mert akkor nem kérdeznél ilyet.

Tehát javaslom ezeknek az információk összegyűjtését, és utána beszélgethetünk, hogy miért nincs értelme.

máj. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha, mivel nem éri meg kiépíteni. A hálózatot az állandó lakossághoz méretezik, mivel azok fognak folyamatosan bevételt termelni. Én voltam olyan zsákfaluban ahol 1-es 3G térerő volt csak (azóta ugyebár az sincs), mert valahonnan távolról odaért a jel. Pedig lakott terület! Az egyetlen normális kapcsolatuk a külvilággal a vezetékes telefon. Az be van vezetve, mert az közszolgáltatás, a Magyar Telekomnak mint egyetemes szolgáltatónak kötelező mindenhova elvinni ahol kérik.
máj. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#2 máshogy nem lehetne Online rádiót hallgatni az autóban erdő területén. :(
máj. 18. 16:14
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Vigyél magaddal zenét pl. pendrive-on
máj. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#4 De az csak pár perc.
máj. 18. 16:18
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok zene fér rá, nem csak pár.
máj. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Szirty ***** válasza:
86%

Pendrive-on pár perc? 8-10 óra is ráfér.


Vagy vegyél starlink előfizetést. Az mindenhol elérhető internetet biztosít. Sivatagban, óceán közepén, bárhol.

Bár azt nem tudom mobil, járművön használható változata van-e :)

máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Létezik FM rádió is, néhány adó egész biztosan jön erdőben is, akár szlovák adók is például az Északi-középhegység erdős részein (de nekem már az M3 autópályán is be szokott jönni szlovák adó). Meg CD, amin 10-14 zene van, abból viszel mondjuk 10-et és meg van oldva. Pendrivera meg akár 1000 zeneszám is ráfér.
máj. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Esetleg valami komolyabb hordozható wifi router.
máj. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

9

És azzal mire menne? A routernek honnan lenne nete?

máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!