Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Le lehet valahogy Youtube-ról...

Le lehet valahogy Youtube-ról tiltani az ilyen videókat?

Figyelt kérdés

Folyamatosan dobálja be nekem az ilyen gagyi viedókat amin 80-300 megtekintés van, meg 1000 alatti. Hiába nyomok rá, hogy ne ajánlja, behoz akkor egy másik hasonló csatornát ilyen megtekintés számmal.

A kategória az edzés, gym. Nem szoktam ilyen videókat nézni, rákattintani sem, de amikor tekerek, akkor látom ,hogy állandóan behozza.

Kb. 30-40 ezer megtekintés alatti videót nem is akarok megnézni, mert full gagyi az összes, kb. mint amikor valaki kirak facebookra magáról egy videót.


Ezeket hogy lehet letiltani, hogy ne hozzon be nekem ilyeneket?


máj. 18. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
uBlock Origin és Adguard bővítmények nálam csodákat művelnek ilyen téren.
máj. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ez nem reklám, meg hirdetés amiről beszélek. Hanem hogy ha felmegyek a youtube-ra akkor ilyen alacsony megtekintésű gagyi videókat ajánl be nekem, amik full nem érdekelnek, és hiába nyomok rá hogy nem érdekel, behoz egy másik csatornát
máj. 18. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva csinálom, nem nézek nagy nézettségü videokat, mert kamu az összes, inkább 100-200 megtekintésüeket nézek.
máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!