Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messengeren kitörölt mondatoka...

K.t.0212 kérdése:

Messengeren kitörölt mondatokat, beszélgetést vissza lehet állítani vagy vissza nézni?

Figyelt kérdés
A kérdésem hogy esetleg amit én beszéltem egy adott személlyel de ki töröltem a közel múltban azt vissza tudnám állítani, nézni vagy esetleg letölteni és úgy vissza nézni? Nem az egész beszélgetés lett ki törölve hanem csak az az napi. De lehet az is hogy nem mind a kettőnknél lett ki törölve csak magamnál távolítottam el, azzal lehet valamit kezdeni ugyan így vissza nézni, állítani?

#beszélgetés #Facebook #chat #Messenger #Töröltbeszélgetés
máj. 20. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
máj. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14%
Nem. A Facebooknak megvan ugyan, de nincs lehetőség rá, hogy sima mezei júzerként megnézd.
máj. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha csak magadnál törölted, elkétheted attól, akinek küldted. Ha teljesen visszavontad, nem.
máj. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!