Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet kapcsolódási hiba...

Internet kapcsolódási hiba külföldön?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vettem t-mobil internetet laptophoz tehát hordozható!

Most ment ki a b.om szlovákiába és nem tudnak kapcsolódni az internetre mi lehet ennek az oka? sürgős tanácsokat kérnék ha tudnátok adni mert nagyon gyorsan kellene a net?


2009. jan. 5. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Roaming be van kapcsolva?


Ha nincs, akkor azért erősen gondolkozzatok el a használatán, mert a gatyátokat is kiszámlázzák.

2009. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolót annyival egészíteném ki, hogyha nem olyan csomagotok van, ami külföldön is használható, akkor roaminggal, vagy anélkül, de ugyanúgy fizettek. Mi annó rákérdeztünk erre, azt mondták, hogy ne akarjuk a fizetésünk felét elnetezni. Ha jól emléxem 1Ft/kilóbájt a net.

Inkább keressetek egy netkafét, ha annyira kell a net, de még akkor is olcsóbb, ha kinti szolgáltatól rendeltek netet.

2009. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hintalow ***** válasza:

Egen, szerintem sem éri meg külföldön használni, nézz utána a szolgáltató oldalán a díjcsomagnak megfelelő díjszabásnak külföldön, elég brutális árakat fogsz látni.

Sztem pár óra alatt is el lehet netezni kint ezzel annyit, amivel itthon egy hónapig neteznél kb.

2009. jan. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!