Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Legjobb magyar mobilszolgáltató?

Legjobb magyar mobilszolgáltató?

Figyelt kérdés

Telekom, Yettel, vagy Vodafone?

Ami elsösorban érdekel, hogy milyen a lefedettség, megbízhatóság, és a mobilnet sebessége. De bármilyen pozitív/negatív tapasztalat jöhet bármely szolgáltatóról.



máj. 22. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
máj. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Yettel sokszor városban is siralmas.


Vodafone viszonylag jó


Sebességben a Telekom van az első helyen.


Lefedettség Telekom és voda fej-fej mellett.

máj. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem a digi
máj. 23. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

A Digi olcsó volt amíg volt, cserébe nem volt országos lefedettsége és a net sebessége éppen megfelelő volt. Nekem pont megfelelt, nyugodjék békében!


A Voda lefedettségét nem mondanám országosnak, legalábbis mobilnet tekintetében. Sok helyen, főleg az ország északkeleti részén csak 3G volt, amíg volt, most hogy az nincs csak 2G maradt (5G-ről nem tudok nyilatkozni, mert a telefonom nem támogatja, lehet az lett helyette, de rajtam ez nem segít). A sebessége elfogadható, jobb mint a Digié volt, de a Telekom közelébe se ér. Az ára jobb mint a többinek, de szerintem lehetne olcsóbb is, igazán lehetne verseny... De amíg minden szolgáltatóban benne van a keze valamilyen szinten az államnak, ez nehéz lesz.


A Yettel drága és sz@r. Budapesten akadozni kezdett a videó amint megmozdult a jármű. Álló helyzetben a sebessége némileg jobb mint a Vodának, de ami felárat kérnek érte...


A Telekom gyors, viszonylag stabil (vonaton azért akadnak ott is problémák), elsőként jönnek be az újdonságok, a net általában gyors. Lefedettségben nem volt rá panaszom amíg náluk voltam, de az ára nem tetszik, valódi kedvezményt csak akkor kapsz ha Magenta csomagba mész, azt meg cseszheted ha a vezetékes szolgáltatás nem elérhető nálad, vagy ha el is érhető, drágábban a töredékét adja mint a Digi.



Én jelenleg egy beragadt Digis előfizetéssel rendelkezem, nem volt gond a nem országos lefedettség, a sebesség is oké, nem mobilneten kell letöltögetni. Ha muszáj lesz váltani az ár miatt a Vodafone lesz a befutó.

máj. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

A Vodafone sebességével elégedetlen vagyok. Budapesten mértem párat, S9+ készülékkel 4G/4G+ hálózaton:

Le: 4,82mbps fel: 1,37mbps

Le: 0,12mbps fel: 1,39mbps

Le: 0,97mbps fel: 0,10mbps


Aztán elsétáltam torony mellé:

Le: 32,1mbps fel: 22,7mbps


Telekom és Yettel ugyanezzel a készülékkel lefelé 50-300mbps közt ment, fel 20-80mbps. Nekem a Vodafone átlagban gyengének tűnik.

máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kedves Vezető ***** válasza:

Vodafone os vagyok, voltam már mindegyik, a kezdetektöl.

Vodafone xxl: napközben szabadban 0-20 MB között ingadozik.

Lakásban max 2MB.

Este Lakásban 6-8MB.

4999FT volt.

Hűségidő közben emeltek árat 5765 re, és minden hónapban +500/1000ft ra büntetnek mert újságosnál fizetem be, nincs számlaszámom, Kpt nem fogadnak el az üzletben.


Telekom nem ingadozik, stabilan ad minimum 1MB Letöltést bármikor, bárhol, viszont a legdrágább is.


Yettel:


Hasonló mint a Vodafone, picit drágább talán.

jún. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!