Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore-on miért nem lehet...

NCore-on miért nem lehet felhasználónevet változtatni?

Figyelt kérdés
Akár magunktól, de minimum kérésre az adminok felé illene hogy ha nem is bármennyiszer, de legalább egy alkalommal legyen ilyen opció. Főleg ha még sokan fizetnek is az oldalért, legalább akkor nekik. De nem lehet. Miért?

máj. 22. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Mert a logban is a felhasználónév szerepel, az alapján tudják lekövetni a tevékenységed.
máj. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Az élet legnehezebb kérdései.
máj. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az az azonosítód. Sehol sem lehet felhasználónevet változtatni. Jó, persze kivétel erősíti a szabályt, de még nem láttam olyat hogy lehetne. Akár nCore-on, akár gyakorikérdéseken, akár máshol
máj. 23. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egyedi azonosítót nem lehet módosítani. Hogy mi az egyedi azonosító az a rendszeren (vagyis az azt megtervezőn múlik).

Ha ugyanaz mint a felhasználó név vagy email cím, akkor az nem változtatható.


Egyes rendszerek generálnak külön azonosítót a háttérben és ehhez kötik rá a felhasználó nevet vagy email címet. Ez esetben már módosítható mind2, feltéve, ha még nem létezik.

máj. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3:

Tévedsz, ugyanis bizonyos esetekben kérheted, hogy változtassák meg a felhasználóneved itt is, a gyakori kérdéseken. Több torrent oldalon is láttam már olyat, hogy megváltozik a felhasználónév. Remek példa erre az Estone. Biztosan tudom azt, hogy egy ember mondjuk "kispista91111111" néven volt jelen (az eredeti neve ebben az esetben lényegtelen), és mikor a barátlistámra ránéztem, ugyan az a személy már "Nagypista911111" néven volt jelen.

máj. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!