Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassú a Vodafone korlátl...

Miért lassú a Vodafone korlátlan mobilnetem?

Figyelt kérdés
Tegnap lett korlátlan netem, 100mbites, viszont nagyon lassú. Ha csak Facebookon görgetek is, van hogy alig tölti be a posztokat. Videót is csak rossz minőségben tudok nézni, különben megakad. Speedtest 2-3 mbit körüli letöltési sebességet mutat. Lehet, hogy kell pár nap, amíg átáll a rendszer, vagy valami más lehet a háttérben?

máj. 24. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Vodafone az ország leggyengébb minöségü szolgáltatója, és ezzel nem nagyon tudsz mit kezdeni. Ha használható szolgáltatást szeretnél, mondd fel velük a szerzödésed, és válts Telekomra. Drágább lesz, de megéri, mivel sokkal jobb minöségü a szolgáltatás.
máj. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Telekom optikai net és tv: drága, és még drágább lesz, de magasan a legjobb szolgáltató. A Vodafone kiszámíthatatlan, hol napokig nincs net, minden baja van.
máj. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azonnal váltok én is,amint lejár a rabláncom. Már csak 2 hónap. Idióták már hívtak is, de hát mennek a kukába. Hulladék szar a 4G mobilnetjük.

(Már ahol...azért vannak a vodának is jó helyei. Balaton pl rendesen megy a 4G+ 80-100 mbps)

máj. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bemásolom egy másik válaszom, én is hasonló rossz sebességeket tapasztaltam.


A Vodafone sebességével elégedetlen vagyok. Budapesten mértem párat, S9+ készülékkel 4G/4G+ hálózaton:


Le: 4,82mbps fel: 1,37mbps


Le: 0,12mbps fel: 1,39mbps


Le: 0,97mbps fel: 0,10mbps



Aztán elsétáltam torony mellé:


Le: 32,1mbps fel: 22,7mbps



Telekom és Yettel ugyanezzel a készülékkel lefelé 50-300mbps közt ment, fel 20-80mbps. Nekem a Vodafone átlagban gyengének tűnik.

máj. 25. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mértem még egyet, maxos 4G+ mellett lefelé 3,84mbps, fel pedig 22,7mbps. Ilyen neten a Spotify alig tölt be Youtube gondolom nem is menne.
máj. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magyar Telekom kábel, optika. Ping 8, letöltés 44,9 mbp/s feltöltés 32,5 mbp/s
máj. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!